Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IB demo


idaberga

Doporučené příspěvky

Zdravím,

zatím jsem nerozchodil Tsim+ a proto od něho chvíli opouštím, ještě tam mám nějakou možnost a to přeinstalovat PC, ale to momentálně nemůžu. V manuálu od Tomáše, je popis jak zacházet s Tsim+ a další zajímavé věci, také tam je rozepsáno o BookTrader, pro mne varianta, jak zadávat příkazy, když mi ten Tsim+ stávkuje. Bohužel, jsem se v BookTrader dostal do slepé uličky, v manuálu je i pro mne srozumitelně popsán způsob, jak v BookTrader si nastavit předdefinované příkazy (PT, S/L a jeho automatické posouvání), jenže při otevření HOTKEYS a následovném otevření příkazu BUY, kde ho chci nastavit s automatickým S/L atd. je pouze tabulka CUSTOMIZE, která se neshoduje s manuálem a na tomto místě jsem zamrznul.
Pokud někdo obchoduje přes BookTrader,nebo zná TWS, byl bych nesmírně vděčný, za jakoukoliv radu, nebo nasměrování.

Mitaros

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to bolja
zdravím ,

na začiatku tohoto diskusného fóra ste písali že skalpujete aj pre 25 USD . Chcel som sa spýtať či to ešte stále praktikujete a či to robíte na IB platforme poprípade či na to používate dáta od SIERRY, alebo platformu a dáta od niekoho iného.
Ako sa Vám darí , ak teda ešte skalpujete , čo aj po Vás potvrdil aj Tomáš.....
Chcel som to dať do fóra skalping ale nenašiel som také .... existuje vôbec????

Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaro,
to už je hodně dávno. Je to naprostý nesmysl a rozhodně to nedoporučuju. Např. jsem dříve myslel, že když kliknu na nějaké ceně, kterou vidím v Sierre, tak prostě za tu cenu koupím, nebo prodám - blbost ! Cena i ve chvíli kliknutí už může být jinde a než příkaz dorazí na burzu, je už tuplem jinde. těch 25 babek je normální slip, takže pak člověk zírá, co se stalo. Vydělat takhle něco s technikou a přístupem na burzu, který máme, je nereálný. Jedině použít LIMIT (když to stihnete). Ale radši zvolte jiný způsob obchodování :) Nedávno jsme to z nudy zkoušeli i pro větší profity a nebyla to žádná sranda. Už to nezkoušíme :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

To Mitaros

Pokud se ti ještě pořád nepodařilo rozchodit TSim+, chyba může být v API rozhraní. Případně podívej se do WIKI na Bracket trader-mě osobně se daleko více líbí než TSim+. Chybou ovšem je, že máš-li nainstalováno TSim+ a pak nainstaluješ Bracketa, to první přestane - nevím proč - fungovat. Mě to teda nevadí, vyhovuje mi více, a líbí se mi i DOM, přes které lze obchodovat velice jednoduše-je to vhodné pro vizuální typy lidí, je vidět barevně, jak se cena vyvíjí. Lze tam snadno naprogramovat jednoduchou obchodní strategii, i trochu složitější s více kontrakty, které lze uzavírat postupně (definovat až 3 profit targety), stačí kliknutí a změníš cenu nebo uzavřeš za market. Je to jednoduché, dá se to použít i jako demo, zvolíš stejně jako u TSim+ demo nebo live a už to jede. Navíc Bracket se dá použít v kombinaci se Sierrou i na pokročilejší backtesting-bližší info + nastavení je ve WIKI.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, Stala sa mi zaujimava vec: Mal som zadany "take profit" na 1.2897 na short poziciu pre EUR/USD par. Dnes dosiahol EUR/USD par minimalnu hodnotu 1.2894, ale "take profit" moju poziciu neuzavrel. Nerozumiem preco? (Meta trader - verzia 4) - vid printscrees. (Nebol som vtedy nalogovany, ked sa dosiahla tato minimalna hodnota, ale to by nemalo vadit, ci ano?) Dakujem.

3166

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli je možno mít předplacený Siera chart a tahat do něj data z IB aniž bych u nich měl otevřený účet...Někde jsem se dočetl, že IB mají demo, ale ve spojení se Sierou jsou data nepoužitelná..Jsem student a dávat nyní 5000$ na otevření účtu je pro mne příliš finančně náročné. Na druhou stránu bych rád trénoval v takových podmínkách, v jakých mám v plánu živě obchodovat.

Děkuji za reakci

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...