Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IB demo


idaberga

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Dobrý den všem.... jen se chci zeptat: chtěl bych si otevřít účet u IB a to z důvodu získání online dat z IB pro lepší backtesting a papertrading a né pro obchodování (zatím) .Budu platit každý měsíc $10 a budu backtestovat a backtestovat a backtestovat třepa půl roku nebo rok a dojdu k závěru, že nechci ostře obchodovat a proto výše uvedený učet budu chtít zrušit. Dostanu své peníze spět nebo je tam nějaký poplatek z azrušení nebo něco podobného??? Předem děkuji za odpověď radusor...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny,
měl bych dotaz. Dá se IB použít i pro poziční obchodování? V polovině případů uzavírám své pozice během jednoho dne ,ale v druhé polovině případů je chci držet třeba 3,4 dny. Co se stane když otevřenou pozici v ten den neuzavřu? Drží se mi automaticky do dalších dnů, nebo mi ji IB uzavře se zavřením burzy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý den,

dnes jsem zaznamenal problém se spuštěním IB. Po spuštění aplikace se mě program zeptá na username a heslo (edemo a demouser). Pote se zobrazi obrazek s "TWS", zadratovanou zemekouli a mysi, jezdi tam posuvnik zleva doprava a nazpatek a nic.

Zkousel jsem to na dvou rozdilnych pocitacich na dvou ruznych pripojenich (10Mbit optika a kabelovka). Chova se to naprosto stejne. Jeste vcera program ale uspesne najel. Pro upresneni uvadim, ze jsem zkousel TWS preinstalovavat (na obou pocitacich). Tzn. smazat + uplne cista instalace.

Nevite, v cem by mohl byt problem?

Diky, marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...