Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

proč indexy (trhy) posilují / klesají


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 39
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

OFFTOPIC:
Díky za odpovědi, omlouvam se jestli jsem se 911 nějak dotknul, asi jsem to vše vybalil jako že jste mi povini to vysvětlit. To tak není, jen jsem prostě jak jem říkal nechtěl ztrácet čas hledáním co ovlivňuje Indexy protože mi přišlo že bych to nenašel a je rozumější se zeptat v Diskuzi "amatérů" zde než vymýšlet klíčová slova pro google. Nečekam že mi každý bude vysvětlovat jen ten kdo má chuť - snažíme si tu pomoct, to je důvod proč tu diskutujem.

Libri: Přečetl jsem si to znovu a vyplývá mi z toho že trh je z 80% nepředvídatelný a jen z malé části ano. Já si to taky myslim. Vyhazuje to nahoru a dolu a působí na to spousta faktorů. jak ale uspět?

mira_k, yax, Libri: dík za odpovědi

michal-administrator: díky za radu, zastání a beru na vědomí že šetřit novými tématy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K.,
předně neobchoduji fundamenty, spíš je registruji pro pochopení trhu (nebo přesněji snahu pochopit trh) :)
Obchoduji večerní seanci NQ a před začátkem se podívám, co se děje, dělo nebo je očekáváno. Večer bývají jen úrokové sezby nebo prohlášení Bernankeho nebo Geithera.
Přehled beru na ForexFactory, kde se podívám na výsledky, popř graf, to jsou ty ikonky za výsledky, kde to bylo třeba včera dobře vidět, že ač nové žádosti stouply, tak byla pod průměrěm poslední doby. Pokud je přes den zpráv více, tak projdu zdroje a hledám komentáře, tj Bloomberg, Reuters, Patria, CIKO apod třeba na Bloombergu bylo včera vidět komentář o uptrendu S&P a yhodnocen9 kvůli čemu a že atakuji 9M high. Plus mi chodí do mailu shrnutí komentářů z různých webů, ať už Patria, CIKO, Reuters, takže přehled se dá získat z více zdrojů a spíš hledám společné prvky, protože úhel pohledu se liší.
Pokud Tě téma zajíma více, tak zkus Trade The News, je to sice placený, ale mají 15day free trial, kde je vše plně funkční, ukáže to, co vše se děje, že nejen pár fundamentů, ale hlavně ted výsledků hospodaření firem. Navíc umí na hlanví US trhy zakreslit i fundamenty, takže je vidět, když přišel zlom, co se stalo předtím (to je zdarma pořád)

těch množství je na webu fakt kvanta, každý si musí udělat svůj styl, jak a co bude číst, zda jen zdroje zdarma nebo i placený .. ač už základní level TradeTheNews nebo vyšší/dražší Bloomberg, Reuters (zde zatím nemám zkušenost, to je spíš na 911)

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

postcd napsal:
>Libri: Přečetl jsem si to znovu a vyplývá mi z toho že trh je z 80% nepředvídatelný a jen z malé části ano. Já si to >taky myslim. Vyhazuje to nahoru a dolu a působí na to spousta faktorů. jak ale uspět?

Jak uspět ? O tom je tenhle server a spousta knih, které ti tady lidé doporučí, nebo doporučují, taky kurzy Tomáše a Petra. Ale když ty číst nechceš a s vyhledáváním informací máš evidentně velkou potíž, tak moje doporučení je, neztrácej tady čas a jdi dělat něco užitečnýho. Máš to i v mottu co je potřeba pro to abys uspěl: .......Jsou to píle, odvaha, [bold]poctivé sebevzdělávání [/bold] a vědomí vlastní jedinečnosti. Jestli si sebevzdělání představuješ tak, že položíš dotaz do fóra a jen se ti pohrnou instantní návody na úspěch tak opravdu marníš čas nejen svůj, ale i ostatních.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

vsetci co tu pisete mate pravdu to je iste. a kto je lenivý tak ten toho vela nezarobi. a tie indexy a akcie ktore k nim patria tak to by si si vazne predstavoval velmy lahko ze ako toto stupa toto stupa tak bude aj index. si musis uvedomit ze to je globalna celosvetova siet. vsetko je prepletene so vsetkym no len nieco ma vedsi vplyv na vývoj a nieco mensi.
takze k tomu aby si dostal uspokojujucu odpoved tak si kup nejake knizky, hladaj na nete, fundamentalne spravy, technicka analyza, nejaky ten indikator, obchodna strategia. a minimalne toto ked si hocikto nastuduje, odskusa tak bude kludne aj miliardar. len prave to nie je zo dna na den. to by si mohol kazdy povedat posielajte my rovno signaly a minimalne piati rozny profi traderi a ja budem obchodovat.

sice je to napisane trochu zlozito ale je to tak.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...