Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

Výhodou je, že minimální vklad není stanoven. Čím ale větší kapitál, tím pochopitelně lépe. Obchodování mají rozdělené do pěti levelů dle možných strategií, které Vám systém umožní. Základní vyžaduje 2000 USD. To vnímám jako nutné minimum pro začátek obchodování. S tak malou částkou je ale potřeba brát na zřetel, že i zisky budou adekvátně malé a než se člověk dopracuje ke slušnému účtu, může to trvat.

Pro obchodování naked opcí byl start na 10000 USD. Pro intraday obchodování a nejvyšší level je potřeba začít s alespoň 25000 USD.

Toto platilo před 4 roky. Aktuální podmínky lze lehce ověřit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky



Zravim Všechny traderi


Každy ma nejake sny ve vydelavani a ja osobne si myslim že i na plus 500 se da vydelat je potreba a to všude se vzdelavat ponaučit z chyb a nejake komentare že jdou po vašich stoplosech vytvari protipozice atd vetčina tych grafu je schodna neli totožna s jinymi jinak platforma je lechka na začatek az dost prehledna už jsem obchodoval i live
a šlo to i kdyz me ani ne ale moji chybou ono obchodovat z 500 kč a byt v praci za pasem nejde moc do kupi samozrejme že se da vydelat vše je jenom o dni a celkove nalade trhu.
Taky bych chtel zduranit že ja se venuji tradingu max 7 mesicu sveho života a byl jsem schopen neco vydelat takže nemožny to neni četl jsem manual koupil knižku a stale se zdokonaluji a asi to dlouho potrva nektere prispevky jsou stare treba 3 roky to ja jsem nemel potuchy ješte co je to trading takže me to na začatku tyto komentare matly a delali mi v hlave bordel ale je si potreba uvedomit že za tu dobu co je finančnik na svete se i obchody pristupy atakove vejci kolem tradingu zmenily ono samozrejme ze kdyz tam ma nekdo onich 10 000 kč tak nemuže cekat jako začatecnik že bude každy den vydelavat 10000 nebo vic ono vše je možne ale cosibudeme nalhavat prijdou aj ztraty a jine veci ale da se obchodovat i z 10 000 kč se ziskem kdyz jde karta tak videlas 2000 denne ale to neni porata a clovek si to musi vysedet u toho pc no a co se tyka poplatku ano je to frustrujici že je clovek hned tak v minusu no a poplatky jsou drahe ale nic neni zadarmo co sy budeme nalhavat z neceho musijou žit i oni
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Segino,

jak se pise na mnohych strankach tohoto webu - prosim, neves hlavu. Je to opravdu dlouha trat, kterou jsi se rozhodl bezet. Ja uz to bezim treti rok a teprve ted si muzu rict, ze jsem prestal prodelavat a dokonce i vydelavat.

Hodne uspechu Pavel

Ps.: A kdyz se do toho poradne "zakousnes", tak i z tech 10 000 udelas treba za tyden 15 000. A to uz stoji za to se trochu porvat. "If am I mystaken ? " :-)))

Good luck, buddies ! P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať nejakého skúseného obchodníka niečo o platforme plus500.
Aktivoval som si učet, overil telefonne číslo a dali mi 25 €. S 25 € som za dva týždne spravil 600 euro.Poslal som si ich, prišli mi na účet. Všetko v poriadku, chcem sa spýtať či to odomna nemôžu nejako vymáhať spať, alebo či to NBS nemože nejako bloknuť kedže nemajú povolenie od NBS na činnosť na Slovensku. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No a o tom to přesně je, někdy není potřeba drahých softwaru, komplikovaných strategii a všemožných indikátoru, stačí trocha selského rozumu a kvalitní informace ...a pak úplně stačí i tak jednoduchá platforma jako plus500 k peknemu výdělku, Milanko gratulujua přejí hodně úspěchu, takový jako ty mě neustále motivují k tomu vytrvat a jít si za svým cílem, a třeba i ne cestou kterou to hrnku ostatni

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak firas sveta pravda to co si napisal a s tim suhlasim selsky rozum je lepsi nez hociaky indikator v jednoduchosti je nejvetčia sila ja obchodujem prevažne v rs zonach z volatilitou.a nekdy tam mam i pohyblivy prumer ale skvor len na okrasu
teraz prečo ruky preč .
1 ich krasny suport ket som im 3 krat pysal ze nechcem byt i inom levely kde mesusi kupit za viac tak my odpisovaly len same v zajmu zvisovani kvalit atd a nevihovely mi a ešte mi poslaly email ze ako som spokojny z ich suportom ......
2 su drahy jeden obchod u normalneho brokera je ovela lacnejši
3 rad skalpujem nemožeš u plus 500 ale asi len moja zaležitost
toto su moje dvovody prečo ruky preč


každopadne verim že dakdo i tam zarobi, a treba si na veci vzdy urobit vlastny nazor precitat vlakno a skusit
najlepšie sa uči na vlastnej kozi prajem pekny den :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Skusam aj XTB, basic ucet. Chcel by som sa spytat niekoho kto ma skusenost s nimi? prisiel kurier podpisal som zmluva dva krat a obidve si zobra je to normalne ? :D vraj mi poslu do 7 dni jednu kopiu s ich podpismi. A esteby ma zaujimalo ci je to nekako viazany ucet ?? ci tam niesu nejake skryte podmienky... Napriklad, moje finanncie dam inde a asi rok nevlozim nic. Ci to bude v poriadku ? Diki moc za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Tak ja jim smluvu podepsal v malovani na pc a prošlo to .......
Smlouvu mi poslaly mejlem po 3 tydnech spatky
opet neco jak plus 500 akurat že jsem už kapanek chytrejsi JA a aj neco malo vydelam
SPREED tahaj jak se jim libi a mam dojem pasuje tudiž aby klijent přišel o penize možna jen muj dojem no me 4 krat u mne potvrzeny dojem
Ale lepši prijit o 2 nebo 3 tisice kc než prijit o 2 nebo 3 tisice eur .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Zdravím,

jsem asi roční začátečník a brokera mám rozhodně jiného. Jenom mě v úplném začátku (z neznalosti a ukvapenosti) napadl tento broker a zřídil jsem si účet a teď se ho nemůžu zbavit.
Vypovědět smlouvu, když tam mám zůstatek 2049Kč nemůžu, musím mít nulu. Abych ji měl, musel bych to cíleně projet, ale za tuto cenu neotevřu žádnou pozici.
Dolévat peníze se mě taky nechce.
Jediné, co mě napadlo, je nechat vyčerpat účet na polatcích za nečinnost, ale ani to nevím, jestli mě účet uzavřou nebo mě budou nutit něco doplatit.

Je mě jasné, že jsem udělal velkou hloupost, ale nějak to zastavit chci.

Děkuji za slušnou odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...