Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Sid
Zdravím,píšete tu o některých brokerech,narazil jsem na GCI,kterou jste taky jmenoval,ale je to off shore comp. a někteří zde s ní mají špatné zkušenosti.Mě na ní láká možnost obchodovat kromě měn i zlato,ropu,indexy.proto prosím,dejte mi vědět,zda je to tedy důvěryhodná firma nebo ne.Pokud ne,víte o jiné,která umožnuje obchodovat tyto věci s pákou alespoŇ 200?
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomi02
Zkušenosti s GCI popisovali jiní a na jiných vláknech...osobně nemám rád offshore někde z Belize nebo z nějakých ostrůvků, které prakticky neručí vůbec za nic (mnohdy ani sami za sebe)...Pokud chceš obchodovat naznačenou všehochuť vč. FX, stačí zadat do nějakého vyhledavače patřičná slovo nebo se spíše kouknout na komoditní vlákna..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den.
Do konca tohto mesiaca si chcem otvorit live ucet, lenze po tohto mesacnych stratach mam trochu obavy ci som na to dost pripraveny. Nebyt prvych dvoch tyzdnov tak so na tom teraz dost zle.
Dalsia vec, neviem ci je novacik ako ja schopny obchodovat podla fundamentov aj ked skoro dva mesiace idem podla nich, ale bez Vasich odbornych konzultacii by to asi nebolo take ruzove. Napr. vid. posledny tip CAD/JPY.
A ako posledne strasne ma zneistuju vo formulari otazky tipu "rocni prijem, ciste jmeni".
Teraz mam plnu hlavu otazok a hlavne dost smiesnych pocitov.
J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To jano:
je úplne samozrejmé, že máš zmiešané pocity. Nie si v tom sám. Rovnakým štádiom ešte stále prechádzam aj ja. S pribúdajúcimi live obchodmi sa však aj toto zlepšuje. Ael prial by som Ti vidieť ma "v akcii" pri mojom prvom live obchode: búrka emócií, napätia, očakávania.
To, že v týchto posledných dňoch máš viac stratových ako ziskových obchodov nie je nič nezvyčajné a keď si prečítaš posledné stránky z vlákna Komentáre... zistíš, že skutočne nie si jediný. ale ono opäť príde obdobie, kedy Tvoj účet naberie správny smer.
Ja takisto ako začiatočník okrem iného obchodujem live aj fundamenty a bez konzultácií na tomto webe by tie výsledky skutočne neboli veľmi ružové. Ale na to tu tieto stránky sú. takže kým tu budú, budú tu aj odborné konzultácie a s nimi aj väčšia šanca uspieť pri obchodovaní či už podľa FA alebo TA. :)
Na záver: To, či si dostatočne pripravený na live obchodovanie si musíš určiť sám. Kdesi na komoditných vláknach som čítal odporučenie, urobiť aspoň niekoľko live obchodov (aj keď nie si 100% pripravení), aby si na vlastnej koži zažil rozdiel medzi ním a demo. Pridržal som sa tejto rady a live sa mi skutočne zapáčilo. Hlavne ten pocit zodpovednosti, ktorý pri deme predsa len nie je až taký silný.
Prajem Ti veľa úspechov, pevné nervy a správne rozhodnutie.
Martin :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To jano:
otváral som účet aj u CMS aj u InterbankFx a myslím, že nikde nemajú nejaký termín dokedy musíš poslať peniaze. Kým ich nepošleš, neotvoria Ti účet. Keď som otváral účet u CMS, pre iné povinnosti som na to "trochu pozabudol" a asi po týždni som mal večer telefonát z USA, kde ma kontaktoval pracovník CMS, či nemám problém s prevodom peňazí, príp. či mi nemôže nejako ináč pomôcť pri odosielaní peňazí do USA. U Interbanku som urobil registráciu v deň, keď ma vyzvali na zaslanie peňazí.
Ak si si nie istý, skús u svojho brokera kontaktovať online podporu, ale myslím, že nemá logiku, aby ťa časovo obmedzovali.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny reálné i viruální tradery, Uvažuji o založení účtu, protože si už půl roku hraji s forexem. Oslovila mne firma Kerford Investments (UK) Ltd prostřednictvím české pobočky v Praze www.kerford.co.uk/. Nabízí obchodování jak FX tak i FUTURES.
Poplatky za transakci jsou sice 60 USD, ale obchodník je se mnou v kontaktu (alespoň zatím !) a radí mi. S těmito radami se mi na demu podařilo vydělat okolo 10.000 USD za měsíc.
Vážně uvažuji do toho jít, ale nechci ztratit jen tak 10.000 USD (vklad), proto se chci zeptat, zda má někdo zkušenosti s touto firmou nebo, zda mi někdo doporučí lepší variantu (!! Dobré !! rady a kontakt s obchodníkem jsou však pro mne důležité).

Předem děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...