Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To all

Caute vsetci, chcem sa Vas opytat, kolko ste platili, resp. kolko platite uctovne polozky banke za prevod penazi z vsho uctu na ucet brokera. Ja som teraz posielal prachy do CMS, na internetbankingu nemam zapnutu sluzbu na zahranicne platobne prevody, tak som isiel do pobocky. Posielal som 250 USD a oni mi strhli jeden poplatok 500 SK, a k tomu este dalsi poplatok 460 Sk, takze ma to vyslo 960 Sk, za poslanie zhruba 7600 Sk. To je svinske zdieranie. Ako to bolo a je u Vas? Dakujem za odpovede. zyx66

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To zyx66,

Skontroloval som si pohyby a zistil som nasledovne. Posielal som 1000 USD cez Tatrabanku(internetbanking) do CMS tesne pred vianocami. Po prevode si banka strhla 300 SK a potom o par dni este 161 SK, Odvtedy nic viac. Dokopy ma poslanie 1000USD (31870 SK) teda stalo 461 SK. Mal si to fakt dost drahe.
Dute

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
právě vypisuji formuláře na založení účtu u CMS a nevím, co mám uvést v políčku "CMS Service Representative".
Zákládám konto přímo přes CMS bez zprostředkovatele a právě proto mi to není moc jasné.
Bez vyplnění tohoto políčka mě to nepustí dál...
Předem díky za odpověď.
S pozdravem Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Marek53,
Marek, ja si to uz sice celkom nepametam, ale odporucam Vam napisat zastupcovi CMS ze mate zaujem otvorit si ucet. Mne poslal instrukcie + formular kde uz boli tieto udaje vyplnene. Urcite Vam to pomoze, Vas to nebude navyse vobec nic stat a aj v buducnosti sa mate na koho obratit. Jeho adresa je
cmsforex@post.cz
Vela stastia.
Dute

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V klidu, ten člověk zasílá pouze překlad a informace v češtině jak vyplnit registraci . Potvrzení či vrácení registrace k doplnění vyřizuje již CMS které Vám po zaregistrování zašle informace jak složit peníze na účet. Registrace trvala 3 dny. převod standart z Ebanky 2 pracovní dny což mě mile překvapili, protože lhutu maji 5-7 dní. Pokud budes provadet registraci přímo u CMS budou požadovat jmeno Bokera které nemůžeš znát, pokud nebudeš mít český překlad no a přihlášku Ti vrátí zpět k doplnění. Toto byl můj případ. lisakus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som robil online formular a CMS Service Representative som nevyplnil a ono ma to nechcelo pustit dalej, tak som napisal nobody a isiel som dalej a problem nebol ziadny. Ono dolezite su podla mna aj tak len udaje o tebe, tvojej adrese, nazov a adresa tvojej banky a cislo uctu. Ostatne info su tam az vedlajsie, ale aj tak sa vyzaduje ich vyplnit. Moj ucet bol vytvoreny za 2 dni od zaslania penazi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...