Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Teqa
to považuji za téměř nemožné...obvykle tak týden...zkus jejich klientský servis - customerservice@cmsfx.com a taky nakoukni do svého spamu, z USA i z Anglie se mi to stalo už párkrát, hlavně na mailech seznamu a postu, ..když jsem si objednával něco přes amazons a pak zjistil, že mi to trčí deset dnů ve spamech...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

Já mám účet u ČT - Internet On Line, musím tedy zkusit dotaz na IOL, jak to filtrují přímo na jejich serveru.
Je fakt, že info o otevření účtu a instrukcí ohledně poslání peněz takto dopadlo, ale K. Noreli z CMS mi po urgenci poslala zprávu, že účet byl schválen následující den. Takže teď jsem jí i na customerservice@cmsfx.com psal už 2x, ale dosud žádná odpověď. Asi to vypadá, že pošlu na CMS klasický fax. :S

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to TEQUA: ano, souhlasím s Dzinkem a Sidem. Z mailu u "Seznam" jsem odesílal dokumenty pro založení účtu, po 4 dnech jsem začal být nervózní z toho, co na tom ti amíci študujou a tak jsem začal pátrat a ono ejhle, měl jsem jejich zprávu v poště ve spamu, jehož schránku jindy automaticky mažu ... , našel jsem to tam. Ve zprávě mi avízovali, že do dvou až tří prac. dnů od zaslání peněz mi otevřou účet. Druhý prac. den po odeslání jsem si šáhl nejdříve do spamu a bylo to tam - zpráva o otevření účtu. Taky jse z tý procedury mel trochu vítr, ale je to jednoduchý jak facka.
Přeji Ti hodně úspěchů v tradingu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


To Jaranek

Spam teď tedy budu pravidelně prohlížet (to jsem si nikdy nemyslel, že to budu dělat :S) a snad to tam bude.
Díky za přání Já jsem na tomto, mimochodem skvělém Sidově koutku, za bukem už od začátku roku a musím poděkovat jemu i ostatním za skvělé rady (tu). Učím se, vstřebávám nové informace, mám i svoji strategii a tak jsem si řekl, že nejlepší bude začít obchodovat live s miniloty.

Milan


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...