Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Takze bych mohl pouzivat Sierra chart a zacit obchodovat forex treba od tech dvou tisic. Protoze pry na obchodovani komodit mi ucet u Interactive Brokers otevrou az od castky peti tisic. Je mozny doporucit nejake brokery kteri otviraji uz takhle nizke ucty. A jeste ale aby taky spolupracovali se Sierrou. Diky Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> U těch velkých, jako Refco, CMS,MG, Oanda a v Evropě Saxo, je záruka, že peníze vždy uvidíš. Mají nad sebou
> dozorčí orgány a obraty v biliónech dolarů.

Dobrý den, Side,

před časem jste napsal uvedený příspěvek. Musím bohužel říci, že vzhledem k řadě dezinformací a také vlastní chybě jsem u Refca přišel o pár set dolarů při jeho krachu. Zajímal by mě Váš aktuální názor na věc.

Dále prosím o informaci, zda i dnes byste šel s účtem k CMS a proč.

Předem velice děkuji, Petr. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrO
ten výňatek je z rok starého seriálu a situace se na FX trhu dost často mění - tehdy bylo Refco na výslunní a pokud vím, bohužel doplatilo na přílišnou horlivost svých šéfů, kteří chtěli Refco kotovat na burze a dostali přes prsty.. a navíc se u firmy údajně objevily i nějaké ty rozkrádačky...já jedu u jednoho londýnského brokera (včetně ropy a zlata) a u CMS. Už jsem to tady psal x-krát - ve VT jsem si schopen udělat spoustu věcí, k mému stylu obchodu nepotřebuji žádné "vymakané" platformy a na stará kolena mne už nebaví se učit nějaké programování v jazyce tom a tom..Volba brokera a sw který používá je věcí přístupu, očekávání, ekonomických znalostí, stylu a mnohdy i osobnosti tradera...Někdo sází na složitosti a "super" programy, které dělají vše za něj.., když se mu broker znelíbí jde k dalšímu a tak pořád dokola a stane se vlastně FX broker turistou, který sice nic nevydělá, ale "má obrovské zkušenosti"....někdo obchoduje na úplně triviálních základech a grafy mnohdy ani k obchodu nepotřebuje.., další jedou jen třeba na klasických MA, RSI, CCI atd...(a k tomu žádné složité programy taky ani nepotřebují)..je to holt individuální... Kdybych byl o deset,dvacet let mladší a byl FX zajíc, asi bych možná uvažoval jinak (platforma, broker atp.), ale není tomu tak..:-)..Problémy se dříve nebo později objeví u každého brokera - není broker ten, který by se zavděčil traderům všem a brokeři chrání především vlastní bytí....s tím se je třeba smířit..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

timd Napsal:
-------------------------------------------------------
> to nevím, ale jednalo se o nějakou akci , když si
> otevřeš účet tak ti připíší kredit (nebo budeš mít
> nějaké obchody zdarma) už přeně nevím hovor jsem
> přijal v autě, (malem za 3 body :-)) DavidF


Nabízí to asi 2-3 měsíce a myslímm, že se jedná o provizi, když si na tvoje doporučení u nich zřídí účet třeba tvůj kamarád, známý atd. Funguje to tak, že ve formuláři pošleš jeho jméno, on musí udělat 3 obchody a na konci měsíce ti pošlou 100 USD provize.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...