Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Adam:

já nedávno taky fundoval IBFX. Účet mám u CSOB. Podíval jsem se do sazebníku a vyštrachal následující:
1) pokud využiju internet banking tak to mám za 250,- (to je minimum do nějakého objemu převodu)
2) pokud využiju papírový příkaz a "práci člověka v bance" tak 2x tolik tj. 500,-

Využil jsem bod 1 a vzali si přesně 250,-. To KB je dost silné kafe, ale člověk si moc nevybere. Chudák banky mají drahou pracovní sílu a taky ty paláce nejsou zadara.

Hodně dobrých obchodů aby se to brzy vrátilo. Sasa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Preji dobry den,
poplatek je znacne zavisly na zpusobu platby - tj. jak se "podelite" o poplatky s brokerem ...
Pokud pouzijete typ platby "OUR" (vse hradi platce), je napr. u KB konstantni poplatek 800 CZK, at platite jakoukoliv castku. Takze je asi lepsi pouzit typ "SHA" (platce hradi sve poplatky, prijemce take sve - a v USA je tato castka kolem 20 USD).
Jedina vyhoda "OUR" je asi v tom, ze na ucet u brokera Vam "dorazi" cela odeslana castka, v ostatnich pripadech je z castky odecten poplatek.

PS : pokud si prevod domlouvate primo na prepazce, je Vam automaticky zprostredkovan typ platby "OUR" (pokud vyslovne neuvedete jinak) ...

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Add poplatky za prevod: Nekteri brokeri umoznuji platit pres ruzne internetove penezenky. Coz ze zajimave jednak z hlediska rychlosti, protoze penize na internetovou penezenku nalijes platebni kartou coz je otazka okamziku, a stejne to nejspis bude co se tyka rychlosti ve smeru internetova penezenka -> broker. Takze podle me do dne a do hodiny musi byt prachy na miste :-). Druha vec je, ze platba kartou je zadarmo a poplatky na int. penezence jsou bud nulove nebo minimalni za prevod. Videl jsem to u FXDD(PayPal) nebo treba Neuimex.com(e-gold, webmoney). Myslim ze u tech US brokeru to bude celkem caste.
Stinna stranka tohoto je, ze clovek sveri sve penize treti strane, takze je to otazka duvery v tyto sluzby. Neznam e-gold a webmoney ale treba PayPal to je znama spolecnost jedna z prvnich co tyto sluzby poskytovala. Navic tuto sluzbu muzete pak vyuzit i pro rychle "vytazeni" od brokera zpet nebo na placeni na eshopech v zahranici atd. Je prece jenom lepsi sverit sve cislo platebni karty spolecnosti nez kazdemu eshopu kde si neco koupim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

presne jak pise Teqa... u mensich castek je ten prevod ac pohodlny, velmi diskutabilni, pokud clovek chce usetrit tak i tech $1000 je pri dnesni cene dolaru dost na hrane... a ac se to nezda, tak porad mnohem lip vychazeji jine alternativy jako seky nebo money ordery, pokud ovsem broker tohle umoznuje... samozrejme nejidealnejsi moznosti je prevod prez kartu... skoda jen, ze se prakticky nevyuziva

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...