Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Premarketovy kanal s 1. Role Reversal


jkr

Doporučené příspěvky

Tak to vypadá, že toto vlákno nějak "utichlo". Ani v trhu to nevypadá od počátku roku o moc lépe. Naposledy se vytvořil signál ke vstupu 7.1.2010, ale podobně jako 6.1. krátce po signálu ke vstupu se vytvořil v trhu chop. Ze zkušenosti z předchozího dne jsem z trhu raději vystoupila před tím, než jsem musela odejít od počítače. Pokud by se v trhu chop nevytvořil, nechala bych příkaz v trhu a odešla. P.

12121

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 301
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim
Mam par otazok na ktore si myslim pojde dost rychlo odpovedat takze Vas prislis nezdrzim
1,coje to za trh ten [bold]TF [/bold]
2,aku paku na nu poskytuje TnT
3,aka je cena jedneho kontraktu
Som lajk a som vo faze paper tradingu a celkom mi tam sedi jedna strategia/// podla oka/// :) tak ma to celkom zaujalo
[ital]dik ak niekto odpovie [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to filip44:
ad 1. jde o e-mini Russell 2000 obchodovaný na NYBOT (dříve označován ER2 a obchodován na CME burze)
ad 2. nerozumím otázce - TnT (tedy jestli jde o Gecko TnT) je soft pro poziční obchodování. Tyto grafy jsou z intradenního obchodování na Ninja Traderovi
ad 3. hodnota plného bodu je 100 USD

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Dege
Ahoj diki za odpoved,ale otazky sa mi kopia ako ako spinave pradlo tak teda zacnem :)
-1, neviem isto ale malo by sa nakupovat za objem/kontrakt teda ma zaujima aka je cena jedneho kontraktu,teda minimalna cena za aku sa da nakupit,snad som to vysvetlil dobre
-2, by ma dost zaujimalo ako vyzera nakup/predaj pri takto nizkych timeframe,ak sa da rad by som videl screen platformy
-3,s cim sa vlastne obchoduje ten e-mini Russell 2000? predpokladam ze je to nejaky index,co ma na nom zaujalo je jeho celkom pekny a hladky priebeh ziadne jednotickove mega skoky

Tot zatial asi staci :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to borax
Ak to chapem spravne broker mi bude blokovat margin [bold]650USD [/bold] na jeden kontrakt ano?
2,zatial studujem len grafy //// citim sa ako 100 rokov za opicami//// ale neviem si dost dobre predstavit ako sa zrealizuje taky obchod na 3-5 min.timeframe telefonovanim s brokerom,da sa to aj nejak inac?
3,cosa tyka burzy cital som na finacnikovy ze neodporucaju NY pre zaciatocnikov burzy pre tzv.sleeeping//teda ak som dobre pochopil tak su to sklzi pri plneni prikazov SL/PT ,celkom dobre ohlasy boli na CHICAGSKE burzy cim su ine od NY ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

filip44:

1) každý broker má jiné marginy a ty se můžou lišit i podle komodity..vždy by to mělo být uvedeno na stránkách brokera, popř. na dotaz vždy zodpoví ke konkrétní komoditě..

2) dnes už se telefony prakticky nepoužívají..v daytradingu už vůbec ne..vše přes počítač - internet..za pomoci klikání..

3) toto nevim, kde jste četl, ale každopádně jsou tady asi nejoblíbenější akciové indexy (hlavně us mini kontrakty), ať už americké, nebo německé..a ty jdou obchodovat bez problému všechny..skluz záleží na volume..indexy jsou v tomto směru ok..

PS. jste tady ale uplně OFFTOPIC, tak se příště kdyžtak na takové věci ptejte např. v dotazech začátečníků..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

filip44:
jako velmi užitečné mi přišlo stáhnout si a přečíst komoditní manuál, pak články a vlákna, kde se píše jak začít a nejvíce asi úvodní kurz.
Především si tam může člověk udělat kontakty, ale hlavně se může hned v reálu zeptat na spoustu věcí.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes jsem po dlouhé době vyhodnotila situaci v trhu jako DT formaci. Protože ale nebyl jistný poslední swing před touto formací, tak jsem PT zadala na poslední "drobnou korekci" na EMA34. Také jsem oproti původním nastavení (SL 150) dala nižší SL. A to pouze nad Hi vstupní svíce. Myslím, že pokud by byl tento SL zasažen, tak by už nešlo o formaci DT, protože by byla porušena. No dnes, se to vyplatilo. Navíc by trh dojel i pro PT na Lo PRM. Ale já se raději spokojím s menším ziskem než se ztrátou. Jak jste to viděli vy? Zatím to vypadá, že si takto o grafem povídám sama se sebou :-)

12165

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Dege :-) Já již tento systém nesleduji, jak jsem psal dříve v backtestu jsem měl velice málo signálů a kolikrát jsem si ani nebyl jistý jestli obchod vzít či ne. Z takových signálů jsem měl pocit, že spíše jen tak riskuji a takto bych obchodavat nemohl. Ale to je jistě individuální. A teď k tvému obchodu. Já bych ani tuto formaci nepovažoval za platnou DT podle pravidel od jkr. Situace se mi zdá podobná s tou, kterou zobrazuje na svém grafu, čili korekce (prostření část DT) se dostala pod levé rameno formace DT, které tam v tomto případě ani není. Formaci bych bral za platnou, pokud by cena šla jak jsem naznačil čárkovanou černou čárou. Ber to Dege jen jako takový můj postřeh, jak si myslím, že by to mělo být podle původních pravidel. Co si myslí ostatní, kteří zkouší obchodovat tento systém, pokud jsou?

12174

12175

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Orfiku, dobrý postřeh Viděl bych to stejně jako vy podle Jkr pravidel. Na druhou stranu pokud budeme obchodovat podle Jkr přísných pravidel, tak budeme mít okousaný monitor (aspon já). Proto Dege zkouší pravidla trošku povolit.(Jkr je již ostřílený trader, který umí vyčkávat a současně jede ještě jeden systém) Omlouvám se, že jsem se dlouho neozval. Létal jsem po doktorech. Navíc mě selhal můj pattern, kterému jsem věnoval 9 měsíců, takže nyní jsem úplně na začátku a v práci mě také nešetřili. Ted zkouším RR bez premarketu a asi se zaměřím pouze na H/L dne, protože jsou zcela jasné a nelze udělat chybu. U RR uprostřed grafu mě vadí dvě věci. 1. že se cena proběhne několikrát přes s/r hranici a já z toho nemám dobrý pocit. 2. že je tam spousty s/r a hledání RR se stává velmi diskréční záležitostí. Všimněte si, že důvod 2 koresponduje z důvodem Jkr, díky kterému používá Premarketový kanál. Dege, občas se do tohoto vlákna kouknu, ale premarket kanál není nic pro mě. Jestli tohle vlákno vydrží na živu, tak sem budu referovat své výsledky, mám zatím jenom 6 obchodů, ale vypadá to moc dobře, nicméně po předchozích zkušenostech jsem trošku pesimistický a mám i zkušenosti s tím, že systém vydělal za tři měsíce 4.000 dolarů a čtvrtý měsíc je všechny odevzdal zpět. Už tu facku čekám a tuším, že příjde. Mějte se pěkně, přeji mnoho úspěchů a nevzdávejte se. Tomáš

12181

12182

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxim Colloseus, high/low dne znamená high a low předchozího dne? Přemýšlím o tom a nějak zjišťuji, že vlastně nevím co si pod tím představit... Pokud je to před open burzy je to high/low premarketu a pokud to beru po open, tak se teprve tvoří, jak ho tedy použít? Např. i ve FinWinu je neobchodovat 0v blízko high/low dne. Měl jsem o tom nějakou představu ale teď zjištuji, že jsem vedle jak ta jedle :S
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám na mysli čerstvé H/L po open burzy. Je logické, že čisté H/L obchodovat na RR nelze, proto se opravuji na druhé nejvyšší/nejnižší H/L. (viz. můj předchozí screenshot. RR na High dne)
Ale pozor, některé systémy i finwin tyto obchody blízko H/L naopak filtrují.
Moje myšlenka má trošku společného s průrazem úvodního range od Yaxe, Focuse atd.
S tím rozdílem, že moje range se neustále zvětšuje s H/L, takže to není range :D a po průrazu vyžaduji RR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...