Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Premarketovy kanal s 1. Role Reversal


jkr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 301
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PaB:
jen nevím na základě jakéhé signálu by jsi vstupoval. Tedy spíš od začátku. Jak jsi zakreslil Hi a Lo premarketu? Já je mám Hi na 596 a Lo na 591,5.

DT tam sice bylo, ale bez signálu podle jkr na TF10.

Já primárně obchoduji na TF8 a tom šlo dokonce o 2b reversal. Jenže už jsem byla -200 USD a tak už jsem nevstupovala.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MC: takže výsledky za září - našla jsem 5 obchodů. Obchody hledám tak, že si nejprve určím premarket. Přitom mám odkrytou seanci jen do 15.30. Pak jedu svíčku po svíčce a hledám obchody. 1. a 2. obchod - hodnotím jako platný signál, ale trh se otočil => SL 3. obchod - tam byla korekce 160 USD a tak na to SL nestačil => SL 4. a 5. obchod byl už profitabilní => PT (360 a 220) Celkem září profit 130 USD. Přikládám screeny všech obchodů. Protože jsem však už v té době jela sim, tak jsou tam vyznačeny i obchody podle mého obchodního systému na TF8 (nejdou v grafu oddělit, i když se jedná o jiný TF). Takže prosím hledej jen vstupy vyznačené šipkou, která je černě rámovaná. Zároveň tam zakresluji, kde bych viděla PT. P.

11499

11500

11501

11502

11503

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dege, díky za screenshoty.
Tak ted je vidět jak subjektivní a důležité je stanovení hranic premarketu. Stačí se na to dívat trošku šilhavým okem a už obchody vypadají úplně jinak.
Obchod 1.9. bych odfiltroval ,protože díky rozdílnosti dat jsem na vrcholcích měl jen knotky a high hranici tudíš o tři ticky níže.
Obchod 8.9. jsem asi odmítl ,protože před signálem se trh přes hranici procházel jako kdyby tam nebyla. Jinak bych signál považoval za platný.
Dne 15.9. jsi měla první odraz již v premarketu a to bych nebral.
21.9. jsem čekal na druhý náraz ,protože to nebyl hammer ,ale díky Lucínkova změnám bych signál považoval za platný.
22.9. jsem měl low hranici až na 616,0 bodech ,ale jinak bych PT umístil o 1,3 bodu výše ,protože ho dávám na swing předcházející Db ,Dt a néé mezi.
Zkusím se na to podívat ještě trošku jiným okem. Můj dosavadní pohled je naprosto nepoužitelný.
Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MC:
tak to je pravda, že v tom každý vidí něco jiného. Kdyby sem dal výsledky za září ještě někdo jiný, tak věřím, že to budou zase jiné obchody.

Někde jsem četla zajímavý pokus, kdy skupině lidí vysvětlili přesně jak mají obchodovat, na základě jakých signálů vstupovat, jak dávat SL, atd. a výsledek byl překvapivě velmi rozdílny u každého účastníka skupiny.

Chci se zastavit u 15.9. - nerozumím tomu, proč by si tento obchod nebral. Ta poznámka, že první odraz byl již v premarketu. Ano, a v cca 15.40 (nemám graf v NJ) se vytvořilo druhé rameno ke krásnému DT. Tak proč by si tento signál nebral?
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaB:
tak jak to zobrazuješ se opravdu jedná o krásné DT. Jen mi není úplně jasné, zda máš červenou linku zakreslenou v grafu i jako Hi premarketu. Pokud ano, pak se skutečně jedná o krásný signál ke vstupu na odrazu od Hi PRM, pokud máš Hi PRM někde výše, tak je to sice DT, ale obchodovala bych ji podle jiného obchodního systému.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dne 24.11. žádný platný signál podle Jkr nenastal ,ale nastal signál podle mého systému, kterým bych případně Jkr systém doplnil. Prolomení premarket kanálu považuji za etablaci trendu, pohyb musí být dost silný na to, aby potom vytvořil korekci k ema 34, ale přitom se nevrátil zpět do kanálu. Tam nastupujeme do směru trendu. Více napoví screenshot.

11530

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaB:
modré linky jsem si nahoře nevšimla. Jak píšeš, je to ukázkový DT. Ve svém obchodním systému také pracuji s S/R úrovněma. Proto se mi tento systém jeví jako dobrý doplněk.

Ale dnes bez signálu v obou systémech. Trh byl více v chopu než v pohybu a dnes se mi podařilo držet se od něj raději dál než se snažit zobchodovat každý malý pohyb.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dege: Já osobně tomu říkám EK - Ema kiss. Pokud má trh určený nějaký trend, doleze na korekci na EMA a tam se odrazí zpět do směru trendu, je to zajímavý signál. Jen se snažím hledat pro to EK ještě nějaké další opodstatnění, jako nějakou S/R nebo něco podobného. Takže v tomhle má MC celkem pravdu, funguje to.
Zatím mi nejvíce fungují EK, které jsou v mém trhu (FDAX) na RB8 jako EK120 a na RB12 jako EK34. Tedy současně, samozřejmě.
Nebo jako EK souběžně s trendovým DT/DB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...