Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Premarketovy kanal s 1. Role Reversal


jkr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 301
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PaB:
a na jakém time-frame máš SL 130? Na RB10? Podle čeho si ho nastavoval?

Jinak to je právě to, proč mám pravidlo - pokud je zisk více než 200, tak už neobchoduji. Protože můžu mít zisk právě těch 400 a pak udělat pár ztrátových obchodů a celý zisk vymažu či budu nakonec ve ztrátě. Testuji, jaká je ta moje únosná míra a zjišťuji, že těch 200 se mi už fakt moc mazat nechce a jako denní zisk mi to stačí.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jinak dnes opět - 249,60. U prvního obchodu podle OS FinWin na RB8 jsem udělala chybu a vstoupila do obchodu bez cross swing. Trh šel sice dál mým směrem, ale udělal korekci a SL100 mě neudržel. Na premarketovým kanále jsem dnes váhala, kde udělat Lo PRM. Nejprve jsem ho měla na úrovni 604,2, protože na této ceně se několikrát trh otočil. Pak, když po otevření trh znovu dojel až k 603,2, tak jsem i já posunula Lo PRM sem. Proto jsem pak vstoupila v 15.56 do obchodu na DB, ale trh na této ceně udělal jen korekci a šel dál dolů. Pak se vykreslil další možný vstup - RR v 16.01, ale bez prostoru na min. profit 200 USD (pouze 180). Další RR v 16.29 je pak už příliš daleko od Lo PRM. Jak jste to dnes viděli vy?

11938

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dege: k včerejšímu zakreslení Low premarketu - měl jsem zprvu také 604,7 ale když se vytvořila hammer svíce, rychle jsem přehodnotil zda by Low nemohlo být na urovni hammeru a přišlo mi najednou lepší. Obchod jsem vzal. Myslím, že tam kde to není úplně jasné může napovědět až tvořící se s/r úroveň při seanci. Toť můj názor, nemám zkušenost.
Jinak dnes bez signálu a ty? O víkendu na vlákno a příspěvky pořádně kouknu ať můžem od pondělí porovnávat :-)
Ještě otázka, jak zohledňuješ reporty?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Orfík:
ráda budu porovnát, ale nejspíš až po Novém roce. Zítra jsem poslední den na netu a pak odjíždím. Aspoň ti toho času zbude víc ;)

Pokud jde o reporty, snažím se během těch co jsou "high" důležité, být z trhu venku. Co tak pozoruji, tak cca 80-90 z nich (s důležitostí high) udělá v trhu na několik minut zmatek. Nemo minimálně přitahuji SL, pokud se nedostanu k PT před reportem. Na ty reporty je pěkný indikátor, který mám v grafu uveden. Podle něj se řídím i při svém druhém OS.

Jak si tedy měl zakreslené dnešní Hi a Lo PRM?
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaB: na grafu ukazuji pro Dege, jak jsem měl zakreslen premarket k 17.12.
obchod který tam vidíte je z 16.12. a proč je tak, jak je, jsem napsal na straně 16. Navíc podle JKRovo systému by tento vstup zřejmě nebyl platný kvůli zhuštění svic před vstupem. Takže z mých !dosud! zveřejněných grafů si zatím moc neberte (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Tak zdravím všechny v novém roce a přeji hodně zdaru v dalším studiu či obchodování. Dnes jsem měla možnost podívat se jak si vedl trh od 21.12. do 1.1. a zda byly nějaké signály ke vstupu. Našla jsem jediný, a to 21. 12. 09. Takže přikládám screen a tímto se snažím oživit znovu toto vlákno. Orfík: doufám, že jsi měl během svátků dost času projít toto vlákno a případně něco nakoukat. Tak se těším. P.

12029

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Dege Ano, vlákno jsem prošel a udělal i backtest od začátku roku ovšem pouze leden až květen, došel jsem k tomu co již zde bylo diskutováno, systém dává velmi málo signálů. Já měl v průměru 6 za měsíc, snažil jsem se dodržovat přesně signály ale mám za to, že systém by potřeboval trochu víc benevolence při braní signálu, to vyžaduje cit a ten nemám. Například signál z tvého screenu z 21. 12. jsem při paperu nebral, měl jsem zakresleno high prem. na úrovni 612 a svíce se mi tak zdála ještě daleko. Hodně by mě zajímalo jak by obchodoval sám autor systému jkr, to by bylo velmi poučné. Dnes jsem ale vstoupil, potenciál sice o nějaké ticky nebyl… no, porušovat pravidla se nevyplácí, spíš bych ale upozornil na jasnou divergenci - takže varování a vstup do short asi ne.... Jak jsem jí mohl přehlédnout sám nevím :-) Tak ať se daří v novém roce a všem pevné zdraví. A hlavně Vám jkr ať vše dobře dopadne.

12042

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Orfík,
to je pravda, těch signálu není až tak moc. K tomu se vyjadřoval, tuším že lucínek, o pár stránek dříve. Proto tento systém taky neobchoduji samotný. Mým hlavním systémem je FinWin na RB8. Ale protože i tam koukám na Hi/Lo PRM, a beru je jak určité S/R úrovně, tak mi tento systém - tj. premarketový kanál vhodně doplňuje právě moje nastavení FinWinu. Občas mě varuje před vstupem do obchodu a na druhou stranu dává signály, když FinWin nic nedává.

Pokud jde o zakreslení Hi/Lo, tak zatím všichni, kdo tu diskutovali ji zakreslovali někde jinde. Tam je přesně ten rozdílný pohled na situaci v trhu.

Jinak dnes se udělal hezký RR (role reversal) v 15:52 s PT na 639,6. Do obchodu jsem nastoupila, ale o 2 ticky trh k PT nedošel. Takže se mám zatím stále otevřenou pozici. Cca kolem 20.00 ji uzavřu ručně, takže pak dám screen.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...