Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

Zdravím.
Skúšam obchodný systém VT-CCI System vo VT2.
Keď mi systém vygeneruje signál na vstup, alebo výstup z pozície, uskutoční ho až na ďalšej sviečke.
Nedal by sa tento obchodný systém upraviť tak, aby reagoval okamžite, ešte na tej sviečke, kde vygeneroval signál?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

uvedený systém neznám, ale těžko to tak může fungovat. protože ten systém si musí být jist, že jsou splněna všechna pravidla pro zobrazení signálu a proto musí čekat až na konec úsečky, protože by se mohlo stát, že v průběhu svíčky bude signál, ale pak dojde k obratu a signál nebude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

x.peter Napsal:
-------------------------------------------------------
> Skúšam obchodný systém VT-CCI System vo VT2. Keď mi systém vygeneruje signál na vstup, alebo výstup z pozície, uskutoční ho až na ďalšej sviečke.
> Nedal by sa tento obchodný systém upraviť tak, aby reagoval okamžite, ešte na tej sviečke, kde vygeneroval signál?

Je to bohužel vlastnost programu VT2. Co já si pamatuju (a proto jsem ho zavrhnul), tak otevírá/zavírá pozice na Open následujícá svíčky po signálu. A to opravdu může být pozdě. Na druhou stranu CCI se většinou počítá z Close ceny, takže v tomto případě to dříve ani nejde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido:

to je přesně co jsem hledal, akorát škoda, že to není na kratších TF.. třeba na denních.. Ale děkuji budu hledat dál.. myšlěnka je v tom, že udělat indikátor na korelace je v principu velice snadný, ale výpočetní náročnost to posílá ke dnu.. Proto, kdyby se našla nějaká stránka s korelacema v podobě kopírovatelné tabulky, tak se můžu pokusit udělat indi, který by ta data z té dané stránky přímo stahoval a tak bych do MT4 dostal korelační tabulku, aniž bych něco počítal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mnovak

www.eq-dancers.com/mt4fx/a.html

Napriklad tady. I kdyz jde o mt4 verze,nic to nemeni na funkci indikatoru.Vse je abecedne serazeno.
misto "a.html" pro vsechny indikatory od "A" zadej jakekoli pismeno abecedy . Muzou by stejna pismena i vedle sebe "LL" a podobne. Je to pomerne obsahla indigrafie .

Hodne stesti :)

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...