Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den všem.
Delší dobu si pohrávám s myšlenkou: určím každé svíčce v grafu určitou hodnotu,vypočítanou třeba takto: 1h graf - open 1h svíce vzdálen od deního open - x bodů. Rozpětí 1h svíce - x bodů. high - x bodů,low - zase x bodů , o-cl. 1h svíce ve vztahu k předchozí zase x bodů ...,parametrů by se našlo víc.Jakoby určit "váhu" svíce.No a co s tím.Možná by se nechal najít vzorec nebo lépe řečeno sled svící ( bodů ),typický pro nějakou formaci v grafu. (Chop,obrat trendu ...).Je to zatím jen v mojí hlavě a hodně hrubý nástřel.Jde mi o to,zda-li se někdo z Vás s něčím podobným zabýval nebo setkal.Při mé smůle se totiž zase budu zabývat půl roku něčím,co už bylo dávno vymyšleno,otestováno a zavrhnuto a já zase nosím dříví do Atén :-) A pokud je to úplná blbost,tak se nezlobte že to tady tapetuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jeffx
jednoduchy sice je, ale mohol by si ho trochu objasnit ?
Ak som dobre pochopil, pri pretnuti kratkeho a dlhehoMA na lubovolnom pare z vyberu by to malo dat signal . Taketo hlasenie na lubovolnom pare bez nutnosti otvarat vsetky okna by mohlo byt prinosne . Mne to teda nehlasi nic aj ked k pretnutu MA 2 a MA 3 musi dochadzat casto. (Samozrejme pretnutie dvoch MA nieje breakout.)
Co znazornuje ta krivka v okne indikatora a ako sa pouziva ?
Da sa to pouzit aj inde ako gbpusd 5 min ? Krivka sa mi zobrazuje aj na inych paroch a inych tf .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11
Princíp indikátoru je jednoduchý tak ako si písal, pri pretnuti kratkeho a dlhehoMA to dá signál, tak že v okne indikátora pretne nulovú linku,teda ak je krivka nad nulou nákupný signál,ak je krivka pod nulou, predajný signál. Indikátor nieje doriešený, chýba mu alert.Samozrejme že indikátor sa dá použit na všetky menové páry a tf ale s inými parametrami. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den. Indikátor ADXMA-back, dostupný na těchto stránkách, považuji za velmi zdařilou kombinaci dvou široce prospěšných indikátorů. Přesto jsem si ověřil, že pro jednu z jeho vlastností neznám vlastně pojmenování. Je to vlastnost, o které jsem tu nedávno psal u indikátoru Yurik. Grafické zobrazení těchto indikátorů po vložení do historického grafu není identické se zobrazením téhož indikátoru po protažení testerem. Domnívám se, že to nejde nazvat jednoduše přepisováním. Doufám, že si nevykoleduji rady typu „ber, nebo nech ležet“. Probíhá výpočet v každém z uvedených případů jinak? Děkuji za vysvětlení. Lerak

12937

12938

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...