Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Pietro
No jistě budu se soustředit na níže uvedené události. Hned ve 12,00 hod. důležitý německý index a předpovědi nic moc..
EUR German Industrial Production (sa) (MoM) (MAY P) 10:00 -0.4% 1.3%

CAD Net Change in Employment (JUN) 11:00 20.0K 35.4K

USD Unemployment Rate (JUN) 12:30 5,1% 5,1%
USD Average Hourly Earnings (MoM) (JUN) 12:30 0,2% 0,2%
USD Average Hourly Earnings (YoY) (JUN) 12:30 2,6%
USD Change in Nonfarm Payrolls (JUN) 12:30 189K 78K
USD Change in Manufacturing Payrolls (JUN) 12:30 -5K -7K
USD Average Weekly Hours (JUN) 12:30 33,8 33,8
USD Fed's Hoenig Speaks On The Economic Outlook
USD Wholesale Inventories (MAY) 14:00 0,5% 0,8%
USD Wholesale Sales (MAY) 14:00 0,7% 1,5%

Jinak tvůj "zemědělský pár".. :), udělal od rána 70 bodů do plusu.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To pietro, rado
Evropu dnes radějí po včerejším Londýně vynechávám, žádná analýza nyní nemůže být moc objektivní. Na CAD zkusím entry na buy, asi na hranici 1,2300. Nějak se mi nezdá, že USD/CAD pořád jen klesá a navíc ty předpoklady moc pro CAD nehovoří...Ale co s tím zase udělají zprávy ve 14,30 z USA těžko soudit.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jul 8 8:30 AM Average Workweek Jun 33.7 33.8 33.8 33.7 33.8
Jul 8 8:30 AM Hourly Earnings Jun 0.2% 0.3% 0.2% 0.2% -
Jul 8 8:30 AM Nonfarm Payrolls Jun 146K 175K 195K 104K 78K
Jul 8 8:30 AM Unemployment Rate Jun 5.0% 5.1% 5.1% 5.1% -

Data z USA nic moc, předpoklad 195K vzal za své, skutečnost jen 146K. A trh tápe co s slabým eurem a librou versus dolar a neví kam se vydat.. :)..Ještě že máme víkend... :)
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo, ja jsem se prez den venoval spis JPY, a ten pullback na euru uz me nezastihnul :P bohuzel, jinak bych se trochu zahojil. Cekal jsem to druhy dno, ale zapichnul jsem to a sel se projet na kole, abych si vycistil hlavu.
Kazdopadne to spis byl den blbec, navic jsem to jeste jednou rozebiral a dva z sesti vstupu byly hodne na hrane, spis jsem je nemel brat. Ale zas takova tragedie to nebyla, spis pouceni.
Ja beru pozice na rezistencich predem oznacenych na 2h grafu s tim, ze vstupuju na formace v petiminutovejch. No, obcas se to obraci samozrejme proti a v patek to holt tak bylo nekolikrat za sebou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Rado
pro více analytiků je to trochu překvapivé. Většina stále předpokládala pád někde k 1,18 a euro se náhle vzpamatovalo.
Myslím, že důvodů je více. Lucemburk na to neměl zásadní vliv a snad ani tajfuny kolem Miami, ale dost investorů se už teď zbavuje dolaru v očekávání dalšího rekordního schodku americké obchodní bilance, který bude zveřejněn zítra ve 14,30 hod. a zkrátka už tolik dolar nedrží. USD - Trade Balance (MAY) 14,30 SELČ -$57.0B -$57.0B. I když na Yahoo a někteří od Bloomberga předpokládají nižší schodek "jen" mínus 56 bilionu a to zase nahrává dolaru...
Podobně v bleděmodrém je na tom libra - taky očekávání schodku amerického obchodu. Dále pak investoři hlavně z USA, uzavírají své dlouho držené dolarové pozice po dvou týdenním výrazném propadu libry. Dnes dopoledne budou známá i data o britských spotřebitelských cenách a to bude další signál i pro možné úrokové sazby, které jsou pořád na přetřesu a které myslím brzy spadnou z 4,75% na 4,5% - konečně. :)

Britské spotřebitelské ceny budou v 10,30 hod. SELČ
GBP RPI (MoM) (JUN) 0,1% 0,2%
GBP RPI (YoY) (JUN) 2,9% 2,9%

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...