Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Pietro 001:
Já myslím že to nejde. Snad jen funkce "Copy All Chart History Data", ale ta ti uloží jen textovou formu a VT ti z toho graf už nevykreslí. Šlo by to pravděpodobně importovat do SW jako AmiBroker, Tradestation nebo WealthLab, na druhou stranu do těchto programů lze jistě dostat FX data nějakým elegantnějším datafeedem
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podle toho, co jsem vysledoval na forech k VT, se daji budto vyexportovat data do plaintextu, nebo udelat screenshot :P
Pri tom exportu si aspon clovek dela zakladnu pro budouci backtesting, ale zpet do VT naimportovat zrejme nejdou. I tak se daji ta data vyuzit pro backtesting aspon v Excelu...
VT pry neco chystaji dobudoucna, aby slo backtestovat na historickych datech. Ale jak dlouho jim to potrva... buh vi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
dneska vidim v kalendari za sebou (www.fxstreet.com/pdf/open.asp?publicitat1=fxcmIBpromo&pv_plana=/images/graf/fxcm_calendar.pdf)

USD GDP Annualized
USD Personal Consumption
USD GDP Price Index
USD Gross Domestic Product

vsechno dulezite veci, hlavne asi GDP, ktery je ohlasen jen 4 do roka... muze z toho byt naky pekny pohyb, ale zajimalo by mne, kdyz jsou tyto ohlaseni ve stejnou dobu (8:30 ET) jestli se nemuzou nejak vzajeme vynulovat, vybit mezi sebou tak, ze by z toho nakonec zadny pohyb nebyl...

asi to dneska zkusim s entry...ale pokud trh nebude moc vyvadet, protoze potom mi to sestreli entry a pak i SL...a davat nejake vetsi rozpeti, toho se bojim...

btw za svych prvnich 14 dni ostreho obchodovani jsem zjistil, ze neumim nastupovat do pozic...snazim se svest na trendech, ale vzdy nastoupim pozde...musim se to asi naucit predvidat, a vyuzivat entry...takze dneska tusim pekný pohyb/pohyby, tak doufam, ze se mi to povede...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes je celkem důležitých dat povícero, nejen GDP v USA. V 10,30 se nám určitě trochu zhoupne GBP, v 11,30 jsou další data jak z GB, tak i ze Švýcarska a ve 14,30 nejen zmíněný USA GDP, ale i kanadský GDP - a ta konfrontace na páru USD/CAD bude hodně zajímavá. USD za posledních 14 dnů "udělal" na CAD přes 300 bodů a pokud budou data z Kanady jen "o chlup" lepší, může USD/CAD "reagovat" z nynějších 1,23 někde k 1,22. I když na druhou stranu - experti očekávají potvrzení odhadu USA GDP kolem 3,5%, někteří udávají dokonce 3,6%, což by zase nahrávalo USD ve všech párech, včetně CAD... Všeobecný předpoklad, dle expertů, je dnes ten, že USD dnes v závěru týdne posílí, tak uvidíme.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To dzink
Přesně, už se toho začínají (GBP) tradeři ještě před daty zbavovat. První entry mi už to prorazilo,ještě před zprávou, tak jsem to hned zavřel s 22 bodovým ziskem (za 2 loty) a dal nové první entry na 1,7515 a druhé na 1,7495, a už to tak nechám a nebudu s tím šachovat.. :). Nějaký zisk už tam je teď..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak sem to podelal, jak snad nejvic to slo...ve 14:26 (eur/usd) to slo nahoru, a pak zas hned dolu...a pak zas nahoru, no a to uz sem byl 3x venku se trema minusama :(
TAK SEM CEKAL, ZE POTOM CO TO TAKHLE VYLITLO, TO ZAS PUJDE DOLU, NO A ONO TO BYLA JEN KOREKCE...A uz mam za dnesek prodelano vic, nez za predchozich 14 dnu...
jesteze je patek...
asi to udelam tak, ze se radsi temhle pohybum a fundamentum budu vyhybat.....a budu sbirat bodiky pomalu v jinym casovym obdobi...ale schvalne by mne zajimalo, jestli jste to nekdo obchodoval, a jestli jste meli entry, nebo vstoupili rucne... (eur/usd)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...