Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

To Pietro
Máš trochu pravdu v tom, že data nejsou v poslední době vůbec rozhodujícím jazýčkem na vahách kam se vydá daný pár.
Očekávám, že se trh trochu uklidní a dolar bude těžit z avizovaného průběžného zvyšování úrokové míry. Jsem uvědav jak dolar dnes v noci při otevření Tokia postihne sobotní útok na Bali (a zda vůbec).. Z TA funguje na to kam a kolik pozic umístit stabilně jen asi Elder Ray (Bull-Bear indikátor). Vydělat se dá vždy a na všem. :), bohužel to platí i opačně..

To Adraj
K tipovací soutěži: předpokládám v první dekádě října rovněž mírný pokles EUR/USD tak k 1,1930-50. Záleží jak začne v pondělí, úterý kvartál a jakým prvotním impulsem.Ale je to loterie..
:)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Sid:
nějak ho nemůžu najít.jestli můžeš,pošli mi ho na mail prosím: my.adress@atlas.cz
Díky moc
Jinak zajímavý byl vývoj usd-cad v minulých dnech,kde se dalo vydělat docela dost. Poslední dobou mi připadá, že je to jediný pár, který jde tak nějak podle fundamentů( cena ropy, zlata, a ekonomický vývoj Kanady), takže cad vehementně posiluje.
Např. eur-usd se tento týden vyvýjelo, tak divně, že nešlo ani podle fundamentů ani indikátorů. Jedinou taktiku, která mi přišla vhod byl range trading 1980-2080 se stopkama vně range.
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Uz dlhsie pozorujem prispevky na forexe a sam sa snazim trochu zorientovat vo FA. Chcem sa opytat ako vidite zajtrajsie obchodovanie EUR/USD. Dnesne obchodovanie bolo vo velmi uzkom pase, hranica 1.1900 je pomerne dobry support, i ked pred rokom 2004 bolo euro pod 1.1400.
Denny graf sa tvori double bottom a zajtra nas cakaju silne fundamenty, ktorych predpovede vyzeraju lepsie pre EUR.
Eurozone retail trade YoY a MoM.
ISM-NonManufacturing index by mal klesat. O to viac by malo euro stupat.

Predpokladam, ze vacsina bude nakupovat.

Ohladne dema(CMS). Tie data v nom su oneskorene alebo realtime ? Nejak sa mi nedari chytat FA. Mozno si to zle vysvetlujem, ale ja cakam, ze po ohlaseni sa trh rychle pohne smerom nahor alebo dole. Zatial mi to velmi nevychadza, mozno aj preto, ze som necakal na tie klucove data. Este ze zajtrajsie maju pri sebe vykricnik :)

Este dodam, ze 4H graf sa vytvara bullish divergencia na MACD histogramm, zajtra to pojdem "dufam" teda hore.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Warior :
podla mna to mozno pjde tosku hore ale urcite to nebude bullish a uz vobec nie z 4H pohladu. Mozno pride teraz nejaky pull back k 1,2000-2040 kde sa bude dat lacno kupit dolar ale nic viac neocakavam. Skor ocakavam v blizkej dobe utok na 1,1870. Na fundamenty by som moc teraz nepozeral pretoze sposobuju momentalne len turbolencie ale nie nasmerovanie trendu. Trh je teraz naladeny skor na vyhlasenia FED o urokoch a sleduje sa inflacia a ceny ropy ..nejake fundamenty EU zony, hlavne tie dobre nemaju velky vpliv na pohyb.
Takze na zaver by som radil predavat predavat a este raz predavat. Podla TA na Day a 4H sme stale DOWN .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Odrazil se EUR ode dna? Vytvořil se pro EUR support a vypadá to na vzstup odhaduji na 1,2300 pro následující dny. Dále jsem se chtěl zeptat na váš názor na forwardy a jejich vzájemnou souvislost se spotovým kuzem. Tuším, že se to tady neprobíralo. Zda je nějak zahrnujete do svých obchodních strategiií. Odkaz na forward
www.fxstreet.com/nou/forward/senseframesforwards.asp
Dík DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...