Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ja budu obchodovat zitra, dneska to nema smysl. Chybi mi dynamika, kdyz se to pohne o 15 pipsu jednim smerem a spread je 3 pipsy, tak to nema smysl. FOMC bude zrejme o nicem, protoze to jsou minutes z meetingu, kde sefoval jeste Greenspan, a novy koste :) uz melo projev, kde zrejme uz vse potrebne reklo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to tak, když chybí dynamika a pohyby jsou bezvýznamné, tak je lepší neobchodovat, protože to vede jenom ke ztrátam. Snad zítřejší CPI s Consumer Price ve 14:30 trhy nějak rozhýbou. Ve čtvrtek kromě Initial Claims také nic není. Snad ještě páteční Durable Goods (B) mohou ještě něco ovlivnit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trochu jsem zapomněl na to, že dnes ve 20,00 hod. SEČ bude ještě zveřejněna zpráva FOMC, neboli zápis z posledního jednání FEDu. Tam, mimo zítřejší inflaci, vidím ještě další možnsot "rozkmitání" trhu....takže dnes večer je ještě třeba být ve střehu.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jestli se to bude hýbat jako dopoledne, tak předvídat budoucí vývoj bude nemožné. Myslím si, že pokud CPI dopadne dobře nebo pokud nebude nějaký velký výkyv, tak by dolar měl posílit. Mělo by dojít k potvrzení včerejšího zasedání FOMC zvýšení úrokových sazeb o 0,5 %.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Můj osobní názor je ten, že CPI v obou faktorech dopadne mírně hůř, než jsou předpoklady...a v tom případě bych šel proti dolaru jak na euro, tak i u cable. Počkáme na vývoj po zprávách, chtělo by to už nějaký pořádný náznak trendu.., to plácání se už trvá nějak dlouho a mám z toho mírně unavené grafy, které se začínají bouřit.. :). Heslo dne: USD (td)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na cable to vypada i z technickyho hlediska na posileni libry. Ja cekam taky spis horsi vysledek CPI, hlavne kvuli tomu, jak vyslo PPI. Jestli to tak vnimaji i ostatni a skutecne pujdou proti dolaru (kdyz ta cisla budou horsi), tak to pekne pofrci.
S tim poradnym trendem souhlasim, takhle se neda obchodovat. Furt mi to ujida po kouskach konto :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...