Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dnes je obchodování založené TA. U GBP došlo k proražení trojúhelníkové formace, která byla podpořena vzestupným MA, MACD a ADX. Vstup na 1,7532, došlo k proražení psychologické hranice 1,7550 a když půjde dobře, tak by to mohlo jít k R1 okolo 1,7600. Škoda, že jsem si nevěřil a do trhu nevstoupil, když strategie je celkem úspěšná a vychází mi, ale jaksi si pořád na Live nevěřím. Po 14 dnech jsem v -10$. Zajímalo by mě jestli má cenu vůbec vstupovat do rozjetého trhu, třeba jako dnes?

976

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:
Je vidět, že jsi na Live déle než já a máš to psychicky zvládnuté. Na ten range 1,7527 jsi přišel jak? Mimochodem, aspoň mě se to tak zdá, nejlíp se mi obchoduje cable. Sice spread je větší než na EUR, ale jsou na něm vidět jasně trendy. A nemá tak nelogické výkyvy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hans123 přidává ještě odpolední range, kdy začíná US session. A také se obchoduje na EUR. Já to ovšem používám jen na GBP pro ranní pásmo.

K vývoji měn, tak to asi nikdo nečekal, takový zvrat v celodenním vývoji. Ještě ráno jsme se tu bavili, že jde o bezvýznamné zprávy. A ono zvýšení indexu z plánovaných 58 na 60,1% s trhem takhle zamává. Asi v tom bude spíš nějaká ta psychologie, že ten starý dobrý dolar má zase dobré výsledky.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hlavne consumer sentiment index vysel horsi nez se cekalo, a industrial services index vysel lepe. Proste nekdo z velkych usoudil, ze je idealni cas koupit nejaky ty dolary. Mimochodem - vsimni si, ze to bylo i na docela technicky vyznamnejch mistech. Libra byla na vrcholku range a navic na 89 od 1h tunelu ;) a frank udelal takovej nepovedenej double bottom, kterej se obema spodkama opira o 144 od tunelu. Euro v podstate taky putuje v kanale a zformovalo double top.

Link to comment
Sdílet pomocí služby



dzink:

omlouvám se, že jsem nemohl dřív odpovědět, byl jsem dnes odpoledne mimo PC, používám velmi často
webstránky FXdirekt Bank AG fxbank.de/6.2.kolumnen.htm?id=22226&node=fullnews jsou tam průběžné
komentáře, denní zprávy a doporučení atd. celkem velmi fundované ale bohužel vše v němčině. Pro neagličtináře
ale dobrá varianta. Mohu sem tam nějaké zajimavosti přepustit. Dá se přes ně i obchodovat ale varianta k VT nebo
MT4 to není.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...