Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OBCHODY 20.6. - 24.6.


tomnes

Doporučené příspěvky

Abychom tu občas měli v diskuzi taky nějaký spread – tento týden se mi líbilo několik obchodů, mj. jsem předevčírem otevřel spread LHN5-LHQ5 (tj. buy LHN5, sell LHQ5). Mrkněte na ten krásný kanál – na spread jsem měl políčeno limitem 0,5 a skutečně jsem ho otevřel na spodní straně kanálu. Po dvou dnech otevřený profit 350 dolarů na kontrakt a doufám, že dneska část kontraktů zlikviduji na horní hraně spreadu s tím, že něco si nechám pro případ, že spread prorazí kanál a vyrazí vzhůru :) Petr

34

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Peto,

mohol by si mi prosím ťa napísať stránku, kde čerpáš grafy na spready? Zaujal ma clanok na titulke a chcel by som sa do toho zakukať.

Čo sa týka mojich trhov:

LC Q05- vyzera ze si formuje S su tam tri udery v bliskosti. Dnes by sa mohol nadýchnut k rastu, ale bohužial má veľký rozkmit čo znamená veľký risk tak zatiaľ ho nechávam tak.

SM Q05- tak isto sa formuje hrnica (opäť tri údery) ako som už spomínal včera čakam pod touto hranicou a chcem predavať.

BO - Q05 po dlhom raste stagnácia. Vydí tam niekto nejaký signál?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OJU05. Jak píše 'Volf'. Včerejší výsledek to potvrdil, že bude ještě lépe počkat na významnější signál. Předvčerejší /21.6./ denní graf trochu padal a skončil -0,25 bodu - asi to nebylo významné. Nicméně v trhu nejsem.
Včerejšek se otevřel 1,1 gapem. Cena se blíží k půlročnímu maximu. Počkáme ještě a uvidíme...

Pevné nervy a pěkný den
Zbyněk (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OJN05 - ja by som ho siel skor long, OJ sa dostalo k R hranici 98.6 a ak ju prekona, mohlo by rast (siriaca sa choroba) a nejaky 400$ pri 150$ risku by sa tam dalo chytit, ale julovy OJ ma prilis blizko FND takze nan nesaham.
predpokladam ze OJ bude rast aj v ostatnych kontr. mesiacoch, ale tam som uz zaspal a nie su tam dobre pomery risku a zisku.
Otazka do plena obchodujete az po FND? alebo mate nejake zasady kedy uz do obchodu nejdete, napr. tyzden pred FND.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...