Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Lekce přímo z trhů – proč obchodníci nevydělávají?


Doporučené příspěvky

dekuji za trefny clanek:)
pripomel mi me zacatky a neustale ztraty, vzdycky to bylo tak close prohra nebo vyhra.
Proc jsem to nevzal, vzdyt to byl muj signal ke vstupu. Pak jsem si rikal, priste to proste vezmu at se deje co se deje:)
a tak jsem to vzal a obchod byl ztratovy a najednou jsem byl rozhozeny z obchodu, ktery jsem nevzal a ktery byl winner a obchod ktery jsem vzal a byl loser a porad dokola.
Muj zlom nastal, kdyz jsem zacal brat cim dal vic a vic obchodu za sebou, tak jak jsem mel a muj ucet se najednou prestal ztracet a ja mel radost, ze jsem schopen, alespon prezit. A pak to do sebe vsechno zacalo postupne zapadat. Prestal jsem posouvat SL, prestal jsem vyskakovat z obchodu predcasne, prestal jsem se trapit, ze jsem si zrovna odskocil a zmeskal obchod atd.atd :) Dnes, kdyz si vecer vytisknu graf a divam se na sve vstupy a je to ztratovy den, tak se pochvalim a mam radost, ze jsem dodrzel svuj obchodni plan. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 64
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
můj začátek přesně odpovídá článku.
Po celkem delší teoretické přípravě a papertradingu jsem otevřel první obchod 3k ICD20 RUT.
Podle plánu jsem čekal až do exp. a byla to plná ztráta 2000USD.(už je mi jasné proč se D20 musí řídit)
Z hlediska dodržení sistému vše ok, ale zjistil jsem,že míra rizika kterou zvládnu v live je jinde než v papermoney.
Takže začít obchodovat a postupně přidávat zátěž,jak bylo řečeno.
:)
Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sunflower,
preco si poziciu neriadil ked si mal presny plan? Hope mode?

Tiez som nezvladol naked call poziciu a par tyzdnov som bol v hope mode. Nastastie to nedopadlo az tak zle ako mohlo aj ked strata bola cca 15% uctu. A spravil som uplnu perlu, ked sa trh rozbehol proti mne, otvoril som este dalsi kontrakt (ved za tu cenu, co by nie :)).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fubu,
rok jsem otvíral v paper-money RUT,NDX,SPY ICD08 a D20.Věnoval jsem otevření IC 5 min času pozice jsem vůbec neřídil a vše nechal expirovat a po roce jsem byl v zisku.Tak jsem si říkal,že to pojedu stejně i v live,ale realita v únosnosti risku je jinde pokud obchoduji s real penězmi .Nejde to zase tak jednoduše jak jsem plánoval :)
Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...