Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sebeanalýza


focus

Doporučené příspěvky

gizmo: Jestli muzu, doporucuji intenzivni workout (trvani cca 15 minut)
www.bodyrock.tv
Je tam strasna spousta workouts, clovek se za par minut total splavi. Ja to zatim delala jen obcas, nemam fyzicku, ale od pondelka taky planuji hupsnout na pravidelnost. Jen mam problem s casem, pac jsem pracujici, v 6 koncim s burzou, pak pes, sprcha a jsem hotova.. rano znova vstavat v 4:15 :(
Ale takoveto starosti ty uz asi nemas (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 33
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

: tak jsem si precetl puvodni prispevek Focuse. Uprimne jsem se zasmal (v dobrem slova smyslu) pri procitani poznamky o DAXu :))). Mam takovychle DAXu taky par. Az trosku droga. Mozna ale porad lepsi nez cist bulvar, aspon je to sledovani trhu,ackoliv jineho. Ale dik za inspiraci, neco podobneho jsem uz delsi dobu pozadoval po druhych lidech v praci a radil jim co a jak a sam sobe sefem je zatim hodne velka vyzva. Lidi o tom sni a mluvi a zavidi tem co sefa nemaji,ale takovy vlastni souboj sam se sebou jakozto velmi casto linym zamestnancem, je velmi zaludna patalie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> Pidros

Jo o TRX uz mi rikala pritelka. Ona to ted vozi do Swajzu do posiloven (docela jsem se smal, ze za "kus lana" tam chcou treba 300 franku - v CR je to snad 2x levnejsi). Ale vypada to zajimave, protoze se to da pouzit opravdu vsude. Urcite to vyzkousim. Abych ale pravdu rekl, ja se do toho cviceni obcas docela tezko motivuju - nejlepsi jsou pro me kolektivni sporty. 2x tydne hrajem v praci floorball a ted se chystam jeste s kamosem zacit chodit hrat tenis. To jde uplne samo.

> PetraSR

Diky za tip, taky na to mrknu. No ja mam ted takovej zvlastni rezim (teda kdyz jsem zrovna doma ve Swajzu) - do prace chodim treba v 10 nebo 11 dopoledne a jsem tam do 6ti nebo 7mi vecer, protoze ve chvili, kdy se chystam odejit z prace, se zacnou budit amici na zapadnim pobrezi a kdybych odesel domu, veskera nase komunikace bude trvat minimalne jeden den. Pak prijdu domu, pozoruju trhy (cca 20:00 - 22:00 CET) a pak delam ruzny testy, programuju novy veci nebo ctu - takze kolikrat jdu spat treba ve 2 rano. No proste na nic. Ale dokud budu muset chodit do prace, tak z toho nevidim rozumny vychodisko, takze proste nezbyva nez zatnout zuby a makat, abych mohl odejit co nejdriv :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...