Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mam jednu mozno trivialnu otazku, ktora sa tyka nastavenia S/R urovni a Pivotu.
Uz som sa docital, ze v principe je mozne S/R urovne pocitat niekolkymi sposobmi (dokonca niektore institucie poskytuju svoje vlastne S/R urovne na zaklade predchadzajucich dat). Thread venovany indikatorom a AOS som zatial nastudoval do polky, tak neviem ci sa to tam dalej vyskytuje (hladanie neposkytlo jednoznacny vysledok).
Mozte napisat ake S/R pouzivate vo VT ? Vlastne, alebo tie, ktore VT obsahuje ?
VT obsahuje indikatory Pivot Points (denne/mes./rocne/fibb), ktore vsak pri grafoch nizsej minutaze ako 10 niesu zobrazene.
Mozno tomu este celkom nerozumiem a treba este studovat, volim ten postup ze studujem paralelne so zoznamovanim sa s VT platformou. Zaujimalo by ma, ci rozlisujete medzi R/S pocitanymi z predchadzajucich dat, alebo mate R/S urovne skor definovane nejakymi fundamentami (teda, ze sa da nejako porozmyslat o tom, kde si "velki hraci" nastavili svoje S/R).
Vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID, bola to kontrolna otazka, asi som aj tusil co odpovies :).

To All:
Ak by mal niekto problem s tym, ze sa mu nezobrazuje pivot indikator v 5Min grafe, treba natiahnut pocet nacitavanych dat (v Options > Properties > General Properties > Communications > History Lenght) minimalne na 600 bodov. Pri mensom pocte bodov nema indikator dostatok dat na vypocitanie pivotov (vycital som na VT fore:) ).
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...