Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

stale mam rovnaky problem ... na eur/usd a usd/jpy mi pivoty ukazuje spravne ale na gbp/usd a usd/chf uplne mimo neviem kde je problem lebo nespravne to ukazuje az od 15M grafu a nizsie. Na 30M a vyssich su tie pivoty vypocitane spravne SID mozes mi sem dat obrazok aby som videl ci mi spravne vypocitava aspon DM1 DM2 a DM3 . Nerad by som po uspesnom zaciatku vyhorel na chybe softveru. Chyba bude urcite zas u CMS. DIK

2407

2408

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To pacho
Aj pre mňa su pivoty to čo sa mi zatial na FX najviac osvečilo . Ja obchodujem na prierazoch pevnych pivotov a z dobrým MM to funguje. Pozeral som aj na sidov ASID PPS a podla mňa je dobrý vstup až keď ho signalizuje PP1 aj PP2 a niekedy spolu s nimi aj PP3 ? Len výstup mi nejak nesedi ! Používaš pevny LIMIT alebo zatvaraš podla indikatora ???
Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím Vás ako sa počítajú úroky pri držaní pozície cez noc? Vždy som si myslel, že sa to počíta ak mám pozíciu otvorenú s jedným minilotom: úroky uvedené v tabuľke/10. No asi to tak nebude. Je možné, že pri jednom mini na usd/jpy mi cez noc odrátali 4,2 USD, keď "úrok pro prodej" je -14?

2427

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tommy810 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim po stazeni nove verze mi nejdou nacist
> grafy ?? nekdo stejny problem , co s tim ?? dik


Pozri sa ci sa ti neprepisali (nevymazali) nastavenia proxy (ak pouzivas).
Trocha je to podivne s tymto VT, mne sa to prehodilo az na druhy den, napriek tomu, ze som medzi tym parkrat restartol VT..
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...