Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

r65:
jj, teď vážně, spíše uvažuji o plazmovce nebo větší LCD TV se vstupem videosignálu z PC, určitě by to vyšlo levněji.

all:
jak tady bylo zmíněno o vstupu do pozice a nezobrazení se, tak mi to dělalo přesně to samé taky a ani se to neobjevilo v přehledu o otevřených pozicích. Na help desku CMS mi napsali, že si mám nastavit jiný hodnotu parametru Get Message timeout ve Volby/Vlastnosti/Obecné vlastnosti/Communication. Teď v nové verzi je to myslím OK. Jasně že může být řešením taky restart, ale pokud je to v rychlém pohybu a pak ti to ještě při startu napíše Server unavailable, tak to je nic moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím pokud chcete poradit ve výběru monitoru tv tak tady pár rad do mlýna. plazmu TV nebrat vzhledem k vysoké hmotnosti a produkci tepla, tím pádem vyšší spotřeba LCD TV je dobrá na TV ale ne na práci, je nutnu si uvědomit že špičková LCD 27" má max rozlišení 1366 x768 takže se na ni nedá koukat zblízka, mimochodem i 32" nedisponuje větším rozlišením než 27", oproti tomu standartní monitor 20" má cca 1400 x1050 nebo 1600 x1200 / záleží na tom jak moc je širokoúhlý. Takže shrnutí selským rozumem LCD monitor se dá použít jako tv i na práci a můžete na něj koukat zblízka cca 0,5-1m LCD televize je dobrá na sledovaní filmů, na hraní TV her, a na práci puze v případě že budete na něj koukat min. ze 2-3 metrů,je to prostě TV. Prostě rozlišení hraji významnou roli v tom z jaké vzdálenosti je sledování příjemné. Takže LCD TV je na práci prostě nevyhovující, proto taky je cena velkých LCD TV nižší než cena u stejně velkých LCD monitorů Ale raději pár menších monitorů a nějakej šikovnej držák , cenově to vyjde určitě lépe.

2358

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
tak konečně jsem dnes přišel na to jak se to stane že jeden příspěvek je zde několikrát opakovaně, takže pro ostatní pokud chcete přiložit k příspěvku nějaký soubor, tak si pečlivě zkontrolujte text a po přiložení souboru se už nevracejte na text i když jej chcete jen překontrolovat, protože pokud to uděláte tak už ve skutečnosti budete příspěvek dávat podruhý, prostě text se postne ještě před tím než vyberete přílohu, a budete si připadat jako já, jako naprostý amatér co neumí postnout příspěvěk :) Takže Side až se vrátíš čeká tě tu plno práce. :) takže prosím za odpuštění.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus,
po te, co cu psal TEQA o LCD TV, tak jsem se o to zacal trosku zajimat a davam ti plne zapravdu, opravdu :-)
To rozliseni je u TV opravdu mizerne... a v prepoctu cena/vykon pak lepe vychazeji vetsi monitory.
Pro nas ucel myslim neni potreba souvisla plocha...

Alepson ja jsem mel drive polepeny monitor se sipkou dolu a nahoru, bych vedel, kterym smerem tlacit graf :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nerad Vam do toho skacem, ale toto vlakno je o VTcku a nie aky monitor, ci LCD, alebo plazmu. Tak si vytvorte vlakno nove a nazvyteho ho trebarz: HW pro trading a tam sa mozme debatit o HW a nielen o monitoroch, ale aj inych veciach. Alebo ho nazvyte: HW a Net pripojenie vhodne pre trading a debatujte tam o hardwary, ale aj o pripojeni atd atd. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan65,
Add rebate:

Na CMSFX pisu, ze rebate dostavas, ked otvoris viac ako 5 lotov, ktore neskor aj naraz zatvoris.
V tabulke dole tiez pisu, kolko Pips dostanes na pocet pipsov (ak je ich samozrejme viac ako 5).

Endy.

Instant Pip Rebate

Clients receive 1 pip rebate directly to their trading accounts when opening 5 standard 100K lots simultaneously and closing the same 5 lots simultaneously, regardless of type of account or currency pair. This applies to individual orders of 5 lots. This rebate instantly appears on the account at the moment of closing a position. You can view its details in the account report, in the "Commission/Rebate" column. Above 5 lots, rebates are applied according to the following schedule:
Lots Opened Pips Rebated
5 1.0
6 1.2
7 1.4
8 1.6
10 2.0

For example, if you trade 10 Lots of EUR/USD you will receive a 2 Pip rebate which is equivalent to $20.00 ($10.00(2 Pips)) for the entire 10 Lot round turn transaction.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy,
diky :-) tak to mam vetsinou vic jak 5 lotu, ale je pravda, ze vetsinou ne najednou oteviranych a zaviranych... i to je motivace.

ICE,
nebud tak nervozni prosim... bylo to spontanni a kdyz se chci na ulici libat, tak se proste libam a necekam, nez se setmi a najdu park! To same je i s monitory :-), ale tip na nove vlakno je myslim dobry...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...