Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

ahojte
to ENDY:
16.10. si mal v tomto vlakne otazky na Sida ohladom taktiky pri obchodovaní na DATA . Sid Ti ciastocne odpovedal (DIK....) a ciastocne odkazal na predchadzajuce jeho odpovede.....hladal som ich vo vyhladavaci ale asi zadam stale niejaku blbu kombinaciu slov a nenajde mi presne co chcem ... nepomozes mi prosim ta niejakym odkazom ktory by viac rozsiril odpovede na tvoje otazky ...???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kuky:
No SID to skor myslel tak, ze si otvoris vlakno na zaciatku a citas prispevky rad za radom az po koniec.
A nielen toto vlakno, ale aj napriklad Indikatory a obch. systemy, dokonca som velmi zaujimave informacie nasiel aj v prvom a druhom dieli Komentarov a tipov k vyvoju...
Chce to skratka fakt preluskat, aby to cloveku v hlave zacalo trocha do seba zacvakavat..
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

poprosim o radu

vytvoril som si grafy cabla v roznych time framoch s prislusnym indikatorom a ulozil ako "pracovna sablona"....

ked si otvorim graf cez volbu "pracovna sablona" napr. 15 min cable potom ho skopirujem do druheho okna a v nom si znovu cez volbu "pracovna sablona" chcem otvorit 5 min cable --vsetky grafy zmiznu .....nerozumiem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kuky,
ak myslis Desktop template, co je vo File menu tretia polozka od vrchu (netusim ako je to po slovensky, k regionalizovanym verziam mam vrodenu nedoveru, v pripade VT to bola do isteho casu aj opodstatnene), tak to sa myslim vztahuje na nastavenie vsetkych VT okien, nie jedneho aktualneho. Natiahnutim Desktop template sa VT vrati do stavu, v akom bol dany template ulozeny (otvorene okna, rozmiestnenie, nastavenie, etc.)..
Endy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim... pomaly sa zoznamujem s VT-ckom, mam nastavene uz pomaly vsetko, nech sa mi zobrazuje 5000 sviecok a tak dalej... ale jeden problem ma trapi... nedavno sa mi nejakym sposobom na grafe zacalo robit to ze ked som robil so siúpkami doprava a dolava sa mi postupne objavovali sviecky, co je vhodne na backtesting.. vedeli by ste mi pomoct ako to urobit aby som mohol cez VT-cko backtestovat???
Dakujem... Zero999

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...