Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

[bold]Nové indikátory pro VT [/bold] Na stránkách VT fóra se objevily dva nové a zajímavé indikátory. Prvním z nich je Rapid RSI (rychlé RSI), což je jedna z variant oblíbeného RSI, pojatá zajímavě...podle mne i lépe stanovuje hranice přeprodanost/překoupenost. Druhým je horká novinka RSS (RELATIVE SPREAD STRENGTH) uveřejněná v říjnovém (2006) čísle Stocks and Commodities Magazine. Autorem je Ian Copsey. RSS pracuje na základě vztahu dvou MA v kumulaci s RSI. Podle autora, určuje RSS určuje směr trendu na delších diagramech a Rapid RSI usměrňuje jeho díčí rozhodnutí..Stojí to za to vyzkoušet..Oba indikátory jsou v příloze. SID

2566

2567

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chtel jsem se zeptat. nevíte prosím někdo jestli se dá nastavit, když např. prodám za market, aby mi naskočil hned i nějaky předem nastaveny(nebo momentálně možny) stop loss? Protože se mi několikrat stalo, při divokych datech, že mi to např až po 5minutach vzalo zadany market příkaz a cena už byla dávno na opačne straně,a ja v hrozive ztrátě. Nebo jindy vypadlo spojení,atd. ......... No ted jsem se do toho trochu zamotal,tak jestli jste pochopili otázku,tak prosím o radu. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevíte prosím někdo o té možnosti 3min timeframe? Rád bych jej použil pro testování cci. Díky.
Ještě bych rád zmínil, že jsem v pátek ,,testoval,, VT s jinou platformou a zjistil jsem že Vtéčko reaguje na změnu ceny mnohem pomaleji než zmíněná platforma od Global Trading system. Nevím čím to může být způsobeno, ale někdy pár sekund znamená docela dost $$$. Je možné, že by ke každému serveru byla jiná odezva ?
Třeba se za čas tímto způsobem začne obchodovat forex-spread... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vedle MT si chci vyzkoušet i VT a narazil jsem na (pro mě) nejasnost.
Skoro se stydím se zeptat, ale hledal jsem oba výrazy a odpověď nenašel.
Když chci u objednávky nastavit (změnit) Stop nebo Limit, objeví se mi mino kuzru i nabídka Delta P/L a Total P/L
Může mi to někdo vysvětlit ? Nebo nasměrovat na zdroj ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:

Lze uzavřít všechny pozice na jednotlivých párech najednou?
Vím, že se zde na foru o tomto již psalo, ale co dělám špatně?
Příklad : Mám otevřeno na každém main páru 2 pozice a chci je všechny najednou uzavřít(celkem chci uzavřít 8 pozic).
Postupuju takto, otevřu souhrn účtu, pravým tlač.v total řádku vyvolám plov.menu, odmáčknu uzavřít všechny pozice , naskočí mi cedulka zavřít pozici(e) - prázdná, čili když ji odmáčknu tak se nic neděje.
Když toto provedu na řádku obchodu, tak to zafunguje, ale právě jen pro ten daný obchod(uzavřu jeden obchod).
Nikdy jsem to na live nepotřeboval, ale kdo ví ...., a tak to zkouším na demu.
Zkouším vše možné, ale nějak mi to nejde. Buďto jsem matlal a něco tak zřejmě jednoduchýho je nad moje síly(asi to tak bude) a nebo je vše jinak?

Díky všem za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím!
Jsem úplný začátečník a potřeboval bych pár rad.
Narazil jsem na výrazy "technická analýza" a "indikátory", předpokládám, že to jsou nástroje se kterými tradeři předvídají pohyb trhu. Zajímalo by mě, jak to funguje a jestli Visual Trading má tyto funkce? Potřeboval bych nějaký návod, jak to používat.
Předem moc děkuji!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...