Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Robsol:

dekuji :) byl to hodne strmy rust, ten se casto nevidi, urcite nejste jediny, komu system nenadelil singal.

O vstupech uz jsme se spolu myslim bavili asi 2 stranky zpet v tomto vlakne, tak kouknete. Jedna se o trendovy system zalozeny na prurazu high/low predchoziho dne se spekulaci na rozjezd/pokracovani trendu. Konkretne vstupuji az kdyz indikator PSAR prekrizi high/low of prior day. Vyhody systemu: zachyti ty nejvetsi trendy, je prakticky mechanický (coz jsem do zacatku live vyzadoval). Na ukor toho casto naskocim uz pozde, kdyz uz je "po všem" a take mam malo signalu (prumer myslim 4-5 za mesic), tudiz i nekolik mirne ztratovych mesicu po sobe je normal pro tento OS, to zas do zacatku asi uplne idealni neni.. nicmene me zajima zhodnoceni na konci roku B)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Braker Napsal: ------------------------------------------------------- > Dnes po dlouhé době zajímavý obchod. Naskočil jsem > pozdě (ačkoliv 100% podle OS), ale přece Aspoň > polovinu trendu mi OS vychytal. Dařilo se dnes > někomu lépe? Pochlubte se B-) Braker - pamatujte si jednu věc - vždycky se najde někdo, komu se daří lépe než vám ;) A prosím, nepíšu to abych se chlubil, ale spíš proto, že jeden obchod jaro ještě nedělá...

22892

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos,

máte pravdu, ale treba brať do úvahy aj rozdiely v systémoch. Ak niekto cieli na obchody s vyšším ziskom, môže mať občas problém s nízkym %win, a teda aj jeden obchod mesačne môže znamenať rozdiel vo výsledku. To sa bežne deje, a preto sú systémy s nižším %win na okraji pozornosti začínajúcich obchodníkov. Mať "pravdu" len sem-tam nie je také príťažlivé...

Braker písal, že urobí mesačne do 5 obchodov - a to je presne ten príklad, o ktorom som písal. Mať 4 straty v rade a potom jeden pekný profit je veľmi pravdepodobný scenár. Ten jeden profitabilný obchod urobí celý mesiac, ale len vtedy, ak ho zobchodujem. Jednoduchá matematika.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...