Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rob99 Napsal:
-------------------------------------------------------
> 2 robsol:
>
> At si kazdej obchoduje jak chce, mne je to jedno.
> Ale prijde mi celkem nesmyslne obchodovat ve
> dnech
> kdy jsou obchodnici rozdeleni na poloviny mezi dva
> trhy....
>
> Tak tento tyden... dnes uz je to celkem jedno kdyz
> je patek Kdyz je roll tak ja osobne neobchoduji
> st-pa.
>
> Rob99


Myslím, že to máte poněkud popletené. Obchodníci nejsou rozděleni mezi dva trhy, ale dva kontrakty. A NQ má Last Trading Date je 15/3/2013.

Pěkný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 HOVED111

Nebojte, orientuju se v situaci docela dobre. A doufam ze dotycny moji odpoved pochopil...

A napiste mi prosim kolik obchodu jste udelal v obdobi 11-15.03 na NQ 03-13. Opravdu by me to zajimalo ;)
Ne kecam.. nezajima mne to vubec, ale nechapu proc takto zcela nesmyslne k tomu o cem sme se bavili
zminujete Last Date... My se totiz bavili o tom kdy rolovat a ne kdy se zhasina....

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to peter0508: ahoj :) pěkný pěkný... jen u toho prvního obchodu bych asi počkal ještě svíčku na proražení z toho zahuštění... ale pravidla jou pravidla, chces-li to max mechanické, nenaděláš nic :) mno a ty další dva zaznačené už byly přes US oběd... tam bych se radši nemotal... :) často tam je pěkný chop :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 robsol:

jsem taky pro ANO :)

A hlavne... backtest nezvazuj, ale proste si ho udelej a hned budes vedet kdy se ti vyplati nebo nevyplati obchodovat.
Ja to tak delam pro vsechny testy. Pro predstavu ja to muze pak vypadat se mrkni na prilozeny screen. Pro NQ momentalne nic nemam, toto je TF kde je videt ze od cca 17:30 do 19:00 = americkej obed nema cenu se s nema o nic pretlacovat, ale vecerni seance je bez problemu. Podobne to bude i pro NQ. Nekdy je odpoledni seance lepsi, nekdy horsi. Takze si zrob backtest a budes videt. I o tom... a hlavne o tom je trading....

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...