Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

Zdravím. Jedu paper-trading, chci se zeptat zda někdo obchoduje odrazy od S/R s kombinací extrémně přeprodaného/překoupeného RSI pod 15 nebo 85. Můj MM dovoluje začít s jedním kontraktem. Nechci si komplikovat situaci a pojedu fixní PT, mám SL 60(3 body), PT 180(9 bodů), což je RRR 1:3. Vysledoval jsem, že Nasdaq skoro vždy nadělí aspoň těch 10 bodů při pohybu od správně poznačené S/R k prvnímu vyprchání momenta, tam prostě všichni, co naskočili na dně vybírají zisky.:-)Takže bych tam mohl v pohybu být a dočkat se skromného PT. To, že trh pokračuje dál mým směrem mě prozatím nemusí trápit.:-) Ve středu jsem takový pohyb úspěšně zobchodoval, pár minut předtím jsem udělal impulzivní obchod, který končil ztrátou 60. Nákup 2732 na S/R jsem umístil limitní příkaz, prodej 2741 žluté šipky, RSI v tu chvíli bylo na hodnotě 9. V tu chvíli bylo 2732 současně i LD.

21826

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ano pro tyto situace sleduji take RSI u me s nastaveni 70/30. Nicmene jen jako podpurny indikator.
Vstup casuji hlavne na potvrzeni DT/DB nebo s vyuzitim divergence. RSI mi jen potvrdi zda jdu spravnym smerem.
Tech 180USD PT je hezkych, ale pokud vystupujes na fixnim PT tak bych se bal, ze v nastaveni trhu od zacatku roku je to spise zazrak teto hodnoty dosahovat pravidelne. Ale asi ti to RRR bohate vynahradi. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim ve spolek, tak sem prechvalil Trade Station web rozhrani zrovna dneska pri tak pekne definovane zone a nejde se zalogovat no z toho by se jeden ..... ze. No scenare na zbytek tydne NQ nam prekne ranguje, osobne mam v oblasti 2755-2775 definovany supply od ktereho se cena jiz parkrat odrazila, cena se nedostal za ct high ani za high minuleho tydne, takze jsem spise pro short, uvidime jak dnes zavreme a co se bude dit pres noc. Potencial je pri shortu slusny az dolu k 2620 co se mi osobne moc libi.

21867

21868

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to Peter0508: ahoj, obchoduju sice TF, ale ten den byl pro mne vcelku dobre citelny i na nem a tak i ziskovy... kdyz jsem kouknul na NQ ocima myho systemu zaznacil jsem pripadne vstupy... jako vystupy by se dal brat treba PT 2x ATR... tim by to byl u vsech peti vstupu PT :) to by bylo lepsi nez ten den na TF :) tam jsem mel jen dva ziskove obchody dle systemu :) ale taky dobry... vic takovych dni by bylo hezkych, ale je treba se spis naucit chovat ve dnech, ktere tak dobre nevypadaji :)) podobny den si totiz myslim dobre zobchodovalo hodne obchodniku :)

22045

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to peter0508: ahoj, nastavene to nemam, je pravda, ze ti to pomoci muze... osobne na to pouzivam radeji zahusteni grafu, kdy mi i minutak ukaze na obrazovce par dni a jejich rozpeti sleduju pomoci indikatoru current OHL... za tu dobu co TF studuju a obchodju, uz mam tak nejak nakoukane, jak vypadaji pro mne zajimave dny a jak ty nebezpecne :) ale i kdyz to vim, ne vzdy se dokazu vyhnout obchodu ve spatnych dnech... nebot nekdy se z na prvni pohled nebezpecneho dne vyvrbi ty nejpeknejsi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, jedu SIM dávám zde svůj dnešní obchod, ve kterém jsem byl téměř neskutečných 5 hodin. Chtěl jsem koupit buy stop na 2773, tj. 1 bod nad S/R 2772, když byla cena pod touto úrovní. Koupil jsem špatně limitem na 2771 ve 15:48:36, mám sl 3 body, ale ten se mi nastavil právě na 2770, tak jsem ho musel ručně posunout na 2768. Trh šel hezky mým směrem, ale pak se zastavil pod S/R 2778 na hodnotě 2777, kterou pak přes 1 h a 45 minut nedokázal prorazit. Pak jsem přežil 2x útok na sl ve vzdálenosti 1 ticku, žluté čáry. Pak jsem nakreslil trendovou linku, kterou trh respektoval a krásně se od ní odrážel výš až kolem 19:30 ji trochu prolomil a zhruba ve 19:45 ji prolomil dosti tvrdě současně s proražením z vrchu S/R na 2772. Stále jsem věřil, že je toto jen takový klamný pohyb, který má vydraždit obchodníky na krátko, aby naskočili do poklesu. Když se trh dotkl proražené trendové linky a vrátil se nad ní, pak už jsem jen čekal na zasáhnutí plného pt 8 bodů na 2779 ve 20:36. Svislé bílé čáry vstup a výstup.

22063

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to peter0508: ahoj, dal jsem si tu praci, a oba dny si projel ve sve zahuštěné verzi před začatkem obchodovani a pak se podival dovnitř na roztaženou verzi proběhnute obchodni seance, kde by byly obchody... screenshoty jsou i popsane s naznačenymi možnymi obchody a popisky :)) osobne by se mi před začatkem obchodovani libil vic 14.2.2013, ale jak uvidiš na screenech nakonec bylo vše trochu jinak, než jsem myslel před startem obchodovani, proto se na to jen tak koukam a snažim se psychicky připravit na to, co se ten den může stát :) v praxi ale pak člověk musí rychle reagovat na to, co se skutečně děje a na vývoj se adaptovat, proto má premarket analýza pro mne spíš jen takový psychologický charakter a na exekuci obchodů samotných moc vliv nemá :) jen mi pomáhá moc neváhat v situacích, které pak příjdou :) koukám, že asi obchoduješ pattern 0/V, jaké máš výsledky backtestů? Kolik toho máš otestováno? Kdysi před třemi lety jsem s ním taky začínal :)

22065

22066

22067

22068

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to cipinek: ahoj, koukam, že obchoduješ se S/R, proč jsi ten PT nastavil až za tu zaznačenou na 2778? Mít to před ní, asi bys nemusel trpět 5 hodin před obrazovkou :D RRR bys měl pořád positivní, obchod by byl mnohem rychlejší a PT by byl logičtěji umístěn před S/R než za ní :D, před ní se dalo zpomalení celkem čekat, nebo ne? :) pokud obchoduješ s pevným PT, pak to chápu, ale pokud e ho snažíš někam umisťovat logicky, tak mi to příjde trošku kontraproduktivní :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...