Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 288
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to kvetenek

SL posouvám např. po překročení významějších ST úrvní nad/pod tyto úrovně, nebo při cross swing, pak posouvám nad/pod swing.....v mých screenech je posun SL zakreslen silnou fialovou čarou.....pokud jde o včerejší realizovaný obchod, co skončil na BE+1, tak musím uznat, že máš pravdu, že jsem správně měl posunout SL nad tu ST, což vycházelo přesně nad tou doji úsečkou....jen chci dodat, že samotná doji úsečka pro mě nenznamená signál pro to, abych hned posunul SL přímo nad ní, ale v tomto případě to tak mělo být , ptotože tam skutečně byla i ta ST, které jsem si nevšiml a taky jsem na to pak takhle doplatil.....hold už jsem se viděl na obědě...ale to mě vůbec neomlouvá....každopádně děkuju za dobrou připomínku... (tu)

Phoenix.x

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Paninvest

ohledně vstupů to je různé...zakreslím formaci a chci obchodovat její průraz....takže si zakreslím důležité úrovně v blízkosti očekávaného průrazu a ty pak sleduju a podle situace na nich bud vstupuju, nebo nad ně dávám SL...nejraději mám, když se zmenšují úsečky a trh postupně stoupá/klesá ve směru průrazu a vytvoří se nějaká ST nebo malý RH....zároveň se ještě zmenšuje volume a takové obchody jsou podle mého nejlepší...někdy ale když se mi to nezdá si počkám na prorážecí úsečku a koukám jak se vykresluje a jestli uzavře za hranicí dané formace, nebo jde jen o "periskop"...pokud úsečka prorazí a uzavře za hranicí dané formace, davám příkaz pod tu úsečku a přizpůsobím tomu SL....SL a PT mám automaticky v platformě nastaven ATM strategií a tak zadám příkaz a pak poupravím podle předem zakreslených úrovní SL a PT...samozřejmě to nedělám bezhlavě, abych nejdříve vstoupil do obchodu a pak hledal kde vystoupím apod....přibližné RRR mám spočítáno už předem.....

P.S. Dnešní FDAX se pohybuje do strany v šorokém range, takže jsem zvědav jestli dneska něco vůbec zobchoduju....

Phoenix.x

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FDAX 14.12. 2010 dnešní den byl podobný jako ten včerejší....trh začal tvořit po celý den CG o level níž...CC tedy pro dnešek byla spodní hrana včerejšího CG...v závěru dne byl možný podle mého jeden jediný logický obchod.... P.S. Pokukuju po trhu 6E a zvažuju, jestli bych neměl v takovýchto obdobích obchodovat spíše tento trh...včera i dnes jsem ho namátkově pozoroval, když se na FDAXu nic nedělo a myslím, že je to velmi dobrá alternativa pro obchodníka, který obchoduje evropské trhy...mám zase o čem přemýšlet :)...pokud by byl zájem můžu přihodit i screeny s rozborem a mými poznámkami právě z tohoto trhu, kde se nacházelo podle mého dost pěkných příležitostí :) happy trading :) Phoenix.x

14812

14813

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FDAX 15,16.12 2010 včera jsem měl problémy s platformou a navíc jsem celý den neobchodoval, protože řeším různé věci okolo Vánoc....dnešní den jsem u toho seděl, ale nikde jsem nenašel za celý den možnost k obchodu ...jediný možný obchod byl z pohledu PA včera, ale vstupovali bychom přesně v 15:30, což jak známo není zrovna ideální, ale jak vidno, tak by to vyšlo...je to na zvážení každého obchodníka....viz screen

14837

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Phoenix.x

já si dám pár dní pauzu.
Mezi svátky si udělám v hlavě inventuru. Už teď , ale vím , že pro konzistenci nestačí sledovat jen jeden trh a jeden systém. A toto právě já dělám.

Takže určitě mou prioritou bude začít sledovat i jiné trhy a určitě přiřadím i jiný obchodní styl.
V hledáčku mám otevírací a zavírací dobu ( cca 1,5 hodiny ) u US trhů a určitě se podívám i na měny.

Nevím jest-li obchoduješ na živo , ale určitě používáme dost podobný obchodní styl. A toho bychom měli využít k vzájemnému obohacení.

Měj se.

L.P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě připojím vzkaz pro Gladiátora .

Nechce se mi věřit , že alespoň po očku nekoukneš na své vlákno a nemáš chuť se k něčemu vyjádřit.
Asi to už byla otrava pořád odpovídat na již několikrát zodpovězené dotazy. Ale dej alespoň hlášku , jak se Ti daří a jak se máš.

Doufám , že nepíšu vzkaz do záhrobí. Protože v životě to funguje úplně přesně jako v tradingu. Nikdy neviš co se stane v nejbližším okamžiku.

s pozdravem Tvůj učedník L.P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...