Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX II


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 288
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vzhledem k mizivému zájmu diskuze v tomto vlákně budu přispívat svými screeny už jen sporadicky...mým cílem bylo oživit toto vlákno a rozvinout konstruktivní diskuzi, což se evidentně už nějakou dobu neděje, takže ani já nebudu mrhat svým časem a energií a dávat sem každý týden nějaký nový screen, když nemám zpětnou vazbu... pro dnešek ještě přidám screen dnešního dne... Phoenix.x

15250

15251

15252

15253

Link to comment
Sdílet pomocí služby

phoenix.x

A já myslím, že je to škoda. Já se na tvé screeny koukám. Je fakt, že moc nekomentuju, ale asi je to dáno tím, že z těch screenů nevyčtu, co si přesně dělal. Jsou tam zakreslené různé trend lines, zobrazeny SR a pak vyznačené různé cenové hladiny.
Ale kde si vstoupil a na základě čeho nevím. Myslím, že je to jedno jestli se jedná o EUREX, nebo jiný trh. Ve směs používáme všichni stejné vstupy, ale jinak je nazýváme.

Takže, já bych tvé obchody rád probral... :)

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj všetci eurexáci! Je to veľká škoda,že toto skvelé vlákno vychladlo.Kiežby vychladli japonské reaktory.Som nováčik a prešiel som ho celé.Je v ňom veľa super materiálu. Dôvod odchodu všetkých nadšencov je jasný. Skončil Gladiator 28 tvorca a učiteľ. A ostatní ako by postupne strácali pôdu pod nohami,už nemá kto kontrolovať domáce úlohy. Verím, že mnohým z vás, ako aj nám nováčikom by znovu rozprúdená diskusia bola na osoh,veď traiding nie je statický a je stále čo rozvíjať. Rád by som si prečítal komentár k dnešným trhom, spôsobu obchodovania atď.

Prajem vám veľa uspešných obchodov!

to Gladiator : ak sem ešte niekedy zablúdiš, daj komentár verím, že ostatní ožijú. Čo opcie ako sa darí?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja to vidim tak, ze vsetko co malo byt napisane a vysvetlene uz tu je a nezostava nic ine, len podla toho obchodovat. Naposledy tu daval svoje obchody phoenix.x a neboli na ne ziadne reakcie a preto s tym asi i prestal. I ja ako navacik by som bol rad za nove prispevky, ale asi je to dost otravne pisat sem stale to iste a to iste i vysvetlovat a preto si myslim ze toto vlakno upadlo do zadudnutia. Ja som v stadiu objavovania trhov a systemov, preto nie je cim prispiet, mozno casom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj freeman11
Som rád, že tu niekto ešte zablúdi. Je mi jasné, že tu bolo toho napísane veľa čo sa týka PA. Ja som mal na mysli diskusiu o aktuálnom pohľade na trhy. Komentár od Gladiatora alebo ostatných skúsených traderov by povzbudilo. Možno sa podarí oživiť toto vlákno, v rukách to máme my všetci.

Veľa uspešných obchodov!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99:

dekuji. ja si to chtel overit a slyset to od nekoho z praxe. nasel jsem na strankach burzy ze je FESX otevreno od 7:50 ale nejvetsi narust obchodu je presne v 9:00. A o to mi slo, nejsem zase tak hloupy ze bych to neumel najit z oficialnich zdroju. jde mi o to ze kdyz nekdo bere jako SR uroven OPEN tak jakou hodnotu brat na FESX? 7:50 nebo 9:00?

Thony

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...