Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX II


Doporučené příspěvky

to jirinvest můj pohled na FESX...jak už jsem jednou psal, 5ti minutový graf je na tento trh opravdu hoodně rozsypaný....každopádně gratulce...bylo tam krásné postupné stoupání a cena se zastavila přesně na tick na úrovni open z 10.12.2010, což bylo zároveň i CC menšího CG nad hlavním...viz screen :) Phoenix.x

14869

14870

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 288
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to jirinvest
to s tou chamtivostí znám z vlastní zkušenosti, trh se pohnul mým směrem byl jsem v profitu 100 a já sem posouval profit dál a dál a myslel jsem si že trh mi vydělá spoustu peněz, pak se trh začal otáčet a já jsem začal posouvat SL zpět a skončil sem ve ztrátě.... to už samozřejmě nedělám, protože raději vystoupím s menším ziskem a přijde obchod který půůjde až k mému stanovenému PT... takže si myslím že si udělal správně, při jakékoliv pochybnosti z trhu ven a ne čekat a čekat a čekat....

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Phoenix.x máš to vždycky pěkně zakreslené, taky sem to tak kreslil ale měl sem v tom potom zmatek, hodně čar a nevěděl sem která je důležitější, nakonec jen ty nejdůležitější jen na ně mrknu kde vystoupit pokud nejdu na pevnej target., hlavně ty CC mi dělali dost neplechu..... dnes FGBL hodně nečitelný, tak jeden obchod na FESX, ještě dva na 6B ale ty dám potom sem http://www.financnik.cz/forum/read.php?7,134438,page=2

14933

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak první obchodní den a žádné screeny? :) dnešní market nebyl vůbec jednoduchý k obchodování....cena se pohybovala ve velkém RANGE a tak jediné možné obchody se daly vyhledávat na nižších TF v rámci daného RANGE....můj pohled viz screen.. to kvetenek díky za pochvalu, ale dělám to především pro sebe, abych se v tom sám vyznal....samozřejmě, když obchoduju, tak si to všechno tak pěkně nevykresluju, ale barvy se snažím pro sebe dodržovat a podle těch barev se právě pak orientuju, která z úrovní je důležitější...takže ve finále to pro mě je vlstně zjednodušení :).....jinak před tím, než sem házím screeny, tak tam přidávám různé popisky a komentáře a to taky dělám především pro sebe, protože si to zároveň ukládám do PC a pak když se v tom někdy probírám, tak mám jasno v tom, co jsem tehdy měl v plánu apod :) Phoenix.x

14968

14969

14970

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj phoenix.x tak nieco prihadzujem teda aj ja. Vyuzil som to, ze som mohol dnes obchodovat europu nakolko tu v UK, kde posobim je dnes sviatok. Mal som 6 obchodov a 1 SL(ktory byt nemusel, keby ma" nesvrbel prst") Po odpocitani komisii cca +550 eur Onedlho beriem 6 tyzdnovu "dovolenku", tak mozem opat niecim prispiet. Nech sa dari (tu)

14971

14972

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přispěju svým demo obchodem na FESX. Moje strategie je založená na obchodování na S/R úrovních. Obchoduju buď reversal v rámci trading range nebo "flip", kdy cena prorazí trading range, vrátí se k S/R úrovni a pak pokračuje ve směru proražení. Snažím se ve své strategii uplatnit i volume á la Richard Wyckoff, ale zatím mám naučenej jen jeden pattern. Ten byl k vidění zrovna dnes, viz. screeny.

14974

14975

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...