Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: The Biggest Loser (ten, co nejvíce ztratil) - trochu jinak


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 68
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ja som za posledné dva dni videl prvých 5 častí, tj prvých 5 týždňov, prvej série.

Mám veľký problém preniesť sa cez americký štýl vyjadrovania sa u niektorých účastníkov. Doslova ako z Family Guy, kde parodujú typické americké rozhovory "And he was like uuu, and I was like Oh my God, and then he was like aah" + je vidieť prehnané sebavedomie, a ako inak, u tých najväčších lúzrov.

Takisto mám pocit, že účastníci sú odvážení tesne pred veľkým vážením na záver týždňa, a potom z toho je vybrané poradie váženia sa tak, aby súboj váh bol čo absolútne najdramatickejší - takto sa robia americké show, a je to pochopiteľné.

Odhliadnuc od týchto dvoch vecí, chytilo ma to (len dnes som videl 3 časti). Postupne začína byť vidieť, že to, či účastníci dosiahnu úspech alebo nie, je predovšetkým v ich hlavách.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

:) Nemyslím, že by som so svojím sebavedomím mal problém, aj keď ešte je na čom pracovať.

David DeAngelo (proklamovaný seduction expert) svojím spôsobom podporuje Vašu myšlienku.

Pozeranie tejto šou mi takto minimálne pomôže naučiť sa povzniesť nad "prízemnosť" druhých (niektorých), čo je oblasť mojej psyché, ktorej ovládnutie ma ešte len čaká.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Pro ty, kdo chtějí změnit svůj život, dosáhnout svých snů i cílů je tu šance v podobě nové soutěže Česko Slovensko má úspěch.

Sympatické mi je, že: "Soutěžící nebudou soupeřit proti sobě navzájem, nebudou muset porazit ostatní, aby zvítězili. Jediné, co budou muset udělat, je vyhrát sami nad sebou."
www.csmauspech.cz/

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...