Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to detroit
snazim se vymyslet jak udelat flowchart pro BLSHS a vůbec to neni jednoduche. Vlastne to potvrzuje co rika neustale rika Al wait for BO, than follow through and when always in long just buy for any reason.
Posledni dobou jsem pocitil zajimavou zmenu a to, ze tak jak jsem se temto obchodum vzdycky bránil, protoze sl byl moc daleko, tak je mam ted nejradsi a cítím se s nima mnohem klidnejsi. Je to mnohem prijemnejsi obchodovani brat high %trade neni tolik ztrat a nebojim se nalozit na ne plnou polní, které pokryji ztraty low % prob. trades.
Je mnohem prijemnejsi brat high % trade, nez se neustale uklidnovat, ze ztrat s % probability
Take dalsi obrovskou výhodou high % trade is you have chance to scale in and get out on be if you read market wrong and sth happen

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a-friend Napsal:
-------------------------------------------------------
> Posledni dobou jsem pocitil zajimavou zmenu a to,
> ze tak jak jsem se temto obchodum vzdycky bránil,
> protoze sl byl moc daleko, tak je mam ted nejradsi
> a cítím se s nima mnohem klidnejsi. Je to mnohem
> prijemnejsi obchodovani brat high %trade neni
> tolik ztrat a nebojim se nalozit na ne plnou
> polní, které pokryji ztraty low % prob. trades.
> Je mnohem prijemnejsi brat high % trade, nez se
> neustale uklidnovat, ze ztrat s % probability

To je prave ono. Sice velkej stop, ale 8 z 10 obchodu win, takze si muze clovek dovolit klidne 1-2 obchody pos**t napriklad nespravnym trade managementem, a stale bude v zelenych cislech. Ale pri swing tradingu mas jen cca 4 z 10 win a tam si uz clovek nemuze dovolit udelat chybu ani jednu, protoze pak uz mu 3 wins nepokryjou tech 7 ztrat a tudiz staci jedina chybicka a cely MM je v haji. Takhle presne to vysvetluje i Brooks, proc je snazsi obchodovat after breakout za cenu vyssiho stopu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a-friend Napsal: ------------------------------------------------------- > Vzal jste nekdo bull BO bar 15 - 16:45 pm 5 min > tf? Koukal jsem na to, a asi bych to bral, kdybych to mel v planu. Byl to opravdu zretelnej breakout, a trh si dosel presne na tick pro measured move (viz screen). Ale ja jsem ted ES (docasne) opustil, jelikoz pri praci se to neda delat s disciplinou a proto se vice orientuju na trhy kde lze s malym uctem obchodovat swingy (drzet i pres noc). .

29998

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a-friend Napsal:
-------------------------------------------------------
> to detroit:
> nevim jak presne z formulovat na co se chci
> zeptat, aby to nevyzneli ironicky, ale vzhledem k
> tvemu account a poctu obchodu (predpokladam mene)
> a mensim profitum...atd dokaze tento system zvysit
> ucet k obchodovani vice pozic a obratu tveho uctu,
> aby ses tim zivil?

Samozrejme, kazdy profitabilni system to umoznuje. Na druhou stranu system se kterym lze za jediny den prijit za den o 5% uctu (coz je to co zde obchoduje vetsina z vas), je pro me osobne neobchodovatelny, a jak je videt z jinych vlaken, nevede k nijak valnym vysledkum ani u ostatnich. Mym cilem neni se tento, nebo pristi rok, tradingem zivit. Mnohem dulezitejsi cil je pro me konzistence a eliminace vstupu zalozenych na emocich, coz jsem identifikoval jako hlavni problem mych dosavadnich pokusu. Opet lze videt na screenech dalsich uzivatelu, ze i oni narazeji na podobne problemy. Paradoxne si myslim ze mam na trhu s hodnotou ticku $1 podstatne lepsi sanci na zvyseni pozic v kratsim casovem horizontu nez trader obchodujici ES nebo TF s uctem 10,000 dolaru. Aby mohl takovy trader pridat jediny kontrakt, musel by zhodnotit ucet prinejmensim o 100% a to se zde malokomu zatim povedlo. Ja muzu dalsi kontrakt pridat jiz po nekolika mesicich konzistentnich vysledku, bez ohledu na to kolik bude konkretni castka na obchodnim uctu.
Nechci odrazovat od ID tradingu. Pokud to nekomu psychicky vyhovuje a hlavne, pokud na to ma cas (napr. nemusi chodit do prace), urcite se da uspet i touto cestou. Pro me to je momentalne ztrata casu protoze pres den jsem v praci a plne koncentrovat na grafy se nemuzu, a moho dalsich let urcite moct nebudu. Mimo jine proto ze market open je v 9:30AM meho casu, coz je zaroven zacatek moji pracovni doby.
Good luck!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

panove, koukam ted na nasdaq poslednich tydnu, konkretne na volatilitu, a spekuluji, jak resit dny, jakym byl treba 16.10. (a nasledujici cca 2 tyzdny), kdyz se prumerny range hejbal kolem 10 bodu, vetsinou i vic. drive popsane reseni v podobe nizsiho tf, resp. volume grafu, zde uz neni aplikovatelne, jelikoz je potreba jit az nekam k vol 1000 pro dosazeni range kolem 5-6 bodu, coz je ale uz straslivej fofr.

takoveto dny ignorujete, nebo mate nakej postup, jak to vyresit? krome zvyseni zakladniho SL na 3-4nasobek standardniho, ehm.. coz neni zrovna komfortni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...