Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

Panove co rikate na to, ze dame hlavy dohromady a udelame kucharku na price action entries. 3 dny po sobe mame climax a kazdy mel duvod pro i proti. Myslim ze bychom se postupne mohli soustredit na jednotlive vstupy a dodelat k nim treba pravdepodobnost. Například H1,2 L1,2 great in trend, pain in range. Nebo breakout gap bars, ci establishing trend or range na zaklade failes, ci rozdelovat entry na scalps s high % nutnosti scale in.atd. Co vy na to? Možná bychom to mohli move to al site? Co vy na to? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

a-friend Napsal: ------------------------------------------------------- > Panove co rikate na to, ze dame hlavy dohromady a > udelame kucharku na price action entries. Tento tyden nestiham.. ani forum a uz vubec ne papertrading, ale mam zrovna neco na tohle tema. Pred 2 tydny jsem vytvoril flowchart na zakladni rozhodovani podle Brooksovy metodologie. Je to jen uplnej zaklad, nechce nekdo udelat flowchart treba jako pokracovani toho BLSHS co tam mam dole odkaz na "additional flowchart" ? Pouzil jsem https://www.gliffy.com/ a myslim si ze flowcharty jsou excelent tool for making trading decisions... Anyone? .

29956

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premyslim nad tim a uz ted me napada nekolik duvodu pro i proti. Kazdy z nas co tady prispivame zname zakladni dril aneb rozhodnout se jestli market trending or not a to vetsinou zjistime v momente kdy pravdepodobnost je 70 % ale risk je pod spike, takze huge a vetsina z nas tohle nedokaze vzit.

Takze napriklad napsat, ze mame trend nestaci, protoze to muze byt only exhaust ci open reversal a trend mame az tehdy kdyz mame breakout and follow through. Breakout needs BO gap bar, if bar does not close above previous high low% wait atd...chci tim rict, ze si myslim, ze napsat trend moc nepomuze, ale sepsat jak vznikne trend failed BO a nasledujici TR je vice aktualni s tim jak tady vnimame kontext higher time frame, bear-bull flags a rozhodujem se o stop vs limit orders.
Neco na zacatek do placu. V kazdem pripade tohle neni mysleno jako kritika :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to detroit: to, ze nestihas vubec nevadi, protoze to vypada, ze je klid pred bouri :) Jinak ja jsem vzal jeden obchod na es a nacvicoval jsem si scaling in. Nemelo to moc hlavu a jeste k tomu jsem high bull bar otevrel 2 kontrakty misto abych si ho posetril na higher, ale podarilo se mi z toho vylezt s 1 tick loss + 4 commisions. Spike and exhaust mam plne zuby tento tyden. Jeden den to nejde, druhy den to jde, 3 den to prospim a 4 den potrebuji panaka :)

29966

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...