Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.


Doporučené příspěvky

Na EU jsme na 50% předchozího short pohybu s velkou dynamikou, který prolomil vzestupnou trendlinku, která měla platnost od začátku roku. Dnešní svíce bude pravděpodobně shooting star, čili odmítnutí ceny 1,4450. Je to samozřejmě proti stávajícímu trendu, ale myslím, že je hodně okolností, které jdou na ruku jeho změně. Technicky mi dělá problém, že na EU nejsou jednoznačné SR úrovně a osobně zase tak velkou důležitost této úrovně nevidím. Fundamentálně bych řekl, že short by byl na místě, Řecko asi jen tak nedostane peníze, demonstrace ve Španělsku a Portugalsku.... a JC Trichet by byl pro kolektivní intervenci národních bank Kdo je pro short? :)

16292

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 843
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Volf: Musim sa priznat, ze som tieto komentare k menovym parom prehliadal. Nejak podvedome som si myslel, ze je to nieco podobne, ako bol zruseny forexovy chat a tam sa bavili hlavne o intraday tradingu.
Tvoje prispevky som mal zafixovane hlavne z MT4 vlakien, kde radis, ako programovat EA.Teraz som zistil, ze si uz dlhorocny trader. Prve prispevky mas z roku 2005, ale vyzera to tak, ze uz vtedy si mal nieco "odtradovane".Od ktoreho roku tradingujes?
Vyzera to byt zaujimave vlakno, musim ho zacat sledovat a trochu si ho prestudovat. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tobě nevadí vstupovat do trhu přímo proti viditelné rezistenci? Krom toho, asi toho Niala nemáš tak moc nastudovaného, páč nevstupuje na proražení IN baru, ale na průraz mateřského baru, což by bylo až na 8140. ;)
Já jsem na tom o trochu líp, mám NU long od pátku na 8076.

Co se týče UJ short, byl bych velmi opatrný, neboť 5 centrálních bank se vyjádřilo, že silný jen se jim příliš nelíbí, takže je zvýšená pravděpodobnost kolektivní intervence proti jenu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...