Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

Lado, na druhou stranu pro takhle maly PT tam bylo mista dost. Ja jsem vstupoval v 15.56 na 817,7 se sl 60 USD a vystupoval na 816,5. Pokud by ses na tu situaci koukl z jineho pohledu, tak po otevreni doslo k prudkemu pohybu UP (vcelku predpokladanemu, mel jsem take vstup na 817,8 a vystup na 820), pote rychle zamitnuti, vytvoreni 123 a rychly sesup down, takze se dalo klidne predpokladat, ze to k te SR doleze..
Jinak s tebou ale nechci nijak zvlast polemizovat, ja SR urovne vlastne nijak nepouzivam, ty jsi v tomhle rozhodne dal.. Do ted jsem se to nenaucil, ale ani nemam moc potrebu, zkratka mi to s nima moc nejde.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SL mám standardně 4 body, někdy, když by nestačil, tak dám LMT tam, kde stačit bude a většinou jsem vyplněn na retracementu. Někdy stačí i 2 body. Pokud je situace "žhavá", dám STP pod vstupní úsečku a čekám na proražení. RRR je v průměru někde okolo 2,5-3, ale to je tím, že někdy máš SL 4 na PT 7 a někdy 3 na PT 12. No někdy chytneš jacko pot 20-30 bodů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte. Tak ja dnes 3 obchody, 2xloss 1xwin a celkem +35USD. Mate nekdo zkusenost popr davate SL pod vstupni svicku? Vim ze logictejsi je davat SL pod swing, ale pod svicku me to dava vetsi RRR a i za cenu nizsiho win vychazi ziskoveji. Na druhou stranu me to docela casto vyhodi na tick presne a jede to mym smerem. ( viz. dnes prvni obchod...) Diky za postrehy

16246

Link to comment
Sdílet pomocí služby

VizMar:

máš v grafu nějaké čáry a vůbec je nevyužíváš. Včera jsi tam měl dvě na 809 a 808 cca. A v 16:05 přibližně si mohl vstupovat long na té 809 a v 16:15 na té 808. Nevím co jsou zač, ale zafungovaly. Pokud ta S/R dává smysl, tak je tam velká šance, že se tam trh aspoň na chvilku zastaví. Ale pokud je nebereš v potaz, tak asi nemá cenu je v grafu mít.

Pavle,

máš pravdu, asi slovíčkařím, ale silný down a PT 14 ticků je podle mě protimluv. Pokud bych si šel jenom pro 14 ticků, tak by to spíš zkoušel na tom low a tam bych měl šanci pro víc opakovaných vstupů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lado, jasny, ono je to ale taky dost o pristupu. Ja bych tohle obchodovani na SR urovnich jako ty nezvladal, ale pritom chodit si prave pro 1-3 body na TFku po nejaky prurazech, kdy ma trh momentum je vcelku v pohode... Taky mam rozdelany jeden mozny vstup na odrazy, ale i tam je ta logika jina.. Jde spise o falesne prurazy, na ktere take ani nemusim diskrecne urcovat SR urovne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

VizMar: ked trh nezasiahne plny PT o tick, urobit z toho SL je fatalna chyba. Trh tam hore osciloval dobrych 5 min a potom zlyhal druhy utok na high a vytvorila sa klesajuca usecka, ktora prelomila trendlinku, co je signal, ze uz tam nieco nie je v poriadku a dal sa tam vybrat nejaky ciastocny zisk. Na mieste je otazka: chces mat pekne statistiky RRR, alebo chces pocuvat co ti trh hovori a podla toho sa zariadit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...