Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lordberry:

včera musel vydělat každý. :)
Teda aspoň na ES. Trh se opět odrazil od 1312,25, což je level o kterém jsem psal už v pondělí. Jo, jak je to obchodování jednoduché, když si člověk nechá od trhu poradit.
Dneska ho zatím Asie prolomila a Evropa se odraží do shortu, tak uvidíme co na to US.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

muze mi nekdo odpovedet zda nekdo pouziva neco takoveho jak je v screenu? Nastrel situace: na hornim zelenym spekuluji ze trh se dotkne silne S/R a pujde down na spodnim prikazu spekuluji ze trh nema silu dotknout se te S/R a reagoval bych na pruraz Vlastne zda nekdo pouziva a zadava 2 prikazy, jaksi mne to zatim obeslo ;)

16237

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes koncim, zitra si vyjizdim splnit dalsi muj zivotni cil - 100km Krale Sumavy - hlasili privalovy deste, tak nevim jak to dopadne, třeba jak s dnesnim obchodem. Zas jsem to usmolil na +140 usd. Za celej tyden teda jiz druhej LIVE 3 obchody a 3 PT. Trajdeři a ky ať se daří a sportu zdar!

16243

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi,

přesně jak psal romanrak, spekulovat na silný down, když máš proti sobě silnou S/R, o které jsi psal včera, nedává moc smysl. Spíš bych šel na těch 816 limitem long (i když TF nesleduji a nevím co je to za S/R a jestli měla nějaké vetší opodstatnění než 3-5 dotyků v poslední hodině a něco). To na těch 14 ticků ti stačí si najít tyto úrovně a tam vstupovat a 14 ticků korekce nebude žádný problém.
Jako třeba dnes na ES, opět mnou už 2x zmiňovaný level 1312,25 zafungoval dnes už potřetí tento týden. Prostě hladiny s vysokým volume jsou velmi silná S/R, kde se dá velmi dobře spekulovat na odraz.
Další příklad na této stránce je všerejší screen VizMara. Má v grafu navalované dve čáry a trh se mu od těch čar pěkně odráží a on místo toho vstupuje před high dne. Včera mu to vyšlo, ale pochybuji, že dlouhodobě funguje vstupovat proti high dne. Zvlášť když už se to high dne udělalo na nějakém levelu z minulosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...