Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

to Sirix : ------------------------------------------------------- Vstupuju limitou na pruraz predchozi svicky, coz je problem i vyhoda meho systemu. VYHODA - snizil jsem SL// Nevyhoda - cas od casu se stane, ze signal neni vykreslen a vyhodi mne to. To presne se stalo jak v patek, tak i dnes viz. screen. Pokud ma nekdo podobne vstupy, budu rad za jakykoliv poznatek

16192

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

VizMar: Pokud muzu, tak i ja neco napisu. Pokud vememe ciste mechanicky paterny -

Prvni obchod:
Jestli si dobre pamatuji, tak 0/v long je kdyz:
1.CCI 50 tvori vecko (jdu si oci vyocit, ja vecko nevidim)
2. CCI zaroven prekracuje nulovou linku do smeru vecka (neprekracuje ta spis do shortu?)
Autori FinWinu tento patern oznacuji jako silny, ale zridkavy a nedoporuciji brav chopu (coz byl dnesni den)

Druhy obchod:
1.CCI 50 (ja zas nejake vecko nevidim)

Ale mozna jen spatne koukam :)) At se dari


(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

VizMar:

Tvůj screen je čítankový:

- trh jde do strany
- vytvoří se méně nebo více jasné range
- EMA 2O4 jako pravítko

pak máš tyto hlavní možnosti:

- neobchodovat
- hledat signály long v spodní části range a obráceně short
- když už si nemůžeš pomoct, vstupovat více méně v polovině range ve směru aktuálního pohybu (záměrně nepoužívám slovo "trend" - žádný tam není)

Logika:

V rámci range nikdo nechce jít short pod ním a long nad ním, s tím se nedá bojovat.

Držím palce :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi: :) Tys asi necetl prispevek focuse na margo me discipliny - nejcastejsi chyba zacatecniku je odbihani od trhu a kontrola, jestli jim neco neujde (myslel tim kontrola trhu po vyhrazenou dobu obchodovani , coz je u vetsiny 18:00).
Tak nebud tak zabednenej jak ja a hezky poslouchej matinku Disciplinu :)

Slaughter: Nelze nez souhlasit, ale myslim, ze pokud je VizMar zacatecnik, tak nedokaze rozeznat, jestli to pujde do strany cely den. Ty ses mazak, ty to mas jiz ve svym tretim oku :) Spominam na sve zacatky s finwinem, to mi range nic nerikal a ve vsem jsem videla trend a balik penez :) Chce to cas.. Pokud by se ale drzel finwinu, tak by vstupovat nemel vubec jiz na zaklade tech jasne stanovenych pravidel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR:

Pro obchodování FinWinu jsou EMA zásadní - jakmile jdou do strany, tak ani ťuk a je úplně jedno, jak dlouho. Obecně bych pro začátek doporučil najít si v grafech situace, kdy trh hezky trendoval, udělat si screeny a obchodovat jenom to.
Aktuálně používám CCI jen jako ukazatel nárůstu/změny momenta, čímž je, není to moje alfa omega. Myslet si, že se naučím patterny a na nich budu vydělávat peníze, je naivní a drahá zkušenost, protože tím ignoruju celkový stav trhu a zanedbávám kontext, ve kterém se patterny vytvořily.
Čím dál větší smysl mně dává koncept S/D, ale o tom psát nebudu, zatím se ho poctivě učím :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry: tak aby si nebol sám i keď ja som to mal kúsok iným scenárom:D Vstup na korekciu k S/R zároveň swing low. Vstup na no demand up bare (slabosť sa vždy ukáže na up úsečke) k high vstupnej korekcie sklz -2 ticky. O tick ma vyhodilo na BE keby som nemal sklz tak sa nič nedeje. Potom pekne po PT RRR som mal 4,3. Nevadí stáva sa ale už ma BE štve od minulej stredy len BE (pri jedom som nastavil zle PT).

16217

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...