Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VÝSTUPY Z TRHÚ


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 167
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer tradeři, zajímalo by mě , který měsíc v letošním roce jste měli totálně nejhorší. Procházím v papírech a zjištuji u mě je to květen, kdy jsem skončil prakticky na nule. Trhy zde málo trendovaly a měly rychlé změny. S mým způsobem obchodování to prostě neumím lépe zvládnout. Jak je to u vás?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MNovak:

kveten nedopadl z meho pohlehu nijak extra - 2560usd/kontrakt. Cerven - 3120 a cervenec /nadprumerne/ 4750. Obchoduji pouze pruraz TL bez jakychkoliv indikatoru. Muj PT je stejne vysoky jako SL a pravdepodobnost mezi 65-70%. Obchoduji ER2, volume2, cely den - pauza mezi 18-20. Testuji DAX a zatim vychazi lepe nez ER2.
Snad vam tato informace k necemu bude. :)

mejte se focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focus >> zdravím, říkáš že obchoduješ jenom průraz TL bez ind. Trochu mě to zaráží, protože častěji než k normálním průrazům dochází k těm falešným. Mohl bys to prosím blíže upřesnit ? Jsem trochu v šoku, že něco tak jednoduchého může být docela dosti profitabilní :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To remargue:
nez jsem se dopracoval k tomuto sytemu tak jsem 2roky testoval nekolik dalsich systemu - vcetne FinnWin jako posledniho. Takze muj system:

- kezby existovala definice toho co obchoduji, musis to proste nakoukat, ale neni to tak tezke - TL si muze zakreslovat kazdy jak je libo, ale zde je par postrehu

- beru prurazy hlavne " dovnitr" trhu - tedy mezi high a low daneho dne a naopak
- muj PT je 200 a SL je take 200 /rad nechavam trhu prostor/ -proto sleduji high a low daneho dne a obchod beru pouze pokud je zde prostor pro PT
- TL neslouzi pouze k prurazu a identifikaci obchodu ale take jako ukazatel, pokud trh otoci, jesli je otoceni falesne nebo ne - dalsi pruraz TL v opacnem smeru znamena okamzte uzavreni pozic
- nejradeji mam vlajky a jejich pruraz - jedna se vetsinou o velke pohyby ale ja beru stale stejny PT
- samotny pruraz musi byt cisty - to znamena ze obe svice ramena v pripade short muis byt pod TL
- specificky je pruraz u DT a DB. Pokud obchoduji TL na zaklade techto formaci vzdy cekam na korekci, abych mohl zakreslit platnou TL.
-vstupuji za Limit /pokud je trh pomaly tak za Market/ a zde je moje nejvetsi vyhoda protoze nevstupuji na Close ale cekam na navrat ceny na ciselnou uroven uzavrene svice / tedy vstup pri vykreslovani nasledujici svice za limit/, cimz ziskam naskok nekolika ticku pred ostatnimi. Nevyhoda je ze nedostanes kazdy obchod ale vetsinu ano - me to funguje i na multipozice. Na navrat ceny na predchozi candle cekam pouze pokud nebyla dosazena hodnota meho PT - potom prikaz stahuji.
- pozor na silne rozjety trend, radeji obchoduji mezi silnou S/R urovni
- denne mam 4 az 6 obchodu
- na BE neposunuji
- po 3 profitech koncim

To je v kostce vsechno. Jenom dodavam ze zive obchoduji cca rok a pul a me zacatky byly hodne drahe. S timto systemem byla equity velmi soumerna a dinamicka.

Vse obchoduji na cistem grafu bez jakychkoliv indikatoru/ a ze jsem jich prosel/ Zbytecne by me nutily hledat v trhu dalsi pattreny. Trend hlidam pomoci EMA34 a 204.

mejte se a hodne trpelivosti

focus







Link to comment
Sdílet pomocí služby

fucus >> děkuji, že ses takhle krásně rozepsal a snažil se mi tvou strategii přiblížit, upřímně co se týče předchozího vývoje a systémů s tebou naprosto soucítím. Tvůj nynější postup se mi zdá zajímavý. Taky kutím PA. Ty asi nechodíš na chat, že ? aspoň jsem tě tam nezaznamenal :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moc nechatuji to je pravda. Zkus to udelat co nejjednoduseji - zacni treba tim ze slepe zakreslis TL do 100 obchodu A ty vyhodnotis. MAE - MFE atd. Asi budes prekvapeny co z toho vznikne - alespon ja jsem byl.

Otvira burza - sice mame FED a ale zkusim alespon zacatek.

mej se focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focus:
tomu nerozumím- kezby existovala definice toho co obchoduji. Přece pokud obchoduješ tak musíš mít přesná pravidla jak obchodovat, kdy vstoupit a vystoupit. Nebo signály bereš jen podle toho jak se ti zrovna líbí situace v grafu? Jaký máš propad kapitálu u tohoto systému? Kolik SL v řadě za sebou jsi zažil? Kolik bodů ti vychází v průměru na jeden obchod?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...