Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Fyzické dodání


Doporučené příspěvky

traderka1:
Pokud je pozice uzavřena (broker ji sám uzavřel), tak je všechno v pořádku. Moc toho o Plus500 nevím, to nejsou burzovní kontrakty, ale CFD, kde žádné problémy s fyzickým dodáním nejsou. Zkus se u brokera předem informovat, do jakého data můžeš ten který konkrétní kontrakt obchodovat a vyhneš se těmto problémům. Bylo to aspoň zavřeno v zisku?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

paja1:

fascinuje mě tvoje snaha pomoct takovým lidem, kteří dokáží i takový příspěvek okořenit dvěma tisícovkama smajlíků..upřímně klobouk dolů..

jinak, jak jsem přečetl "káva arabica", tak mi bylo jasné odkud vítr vane..

myslím si, že v zájmu zachování kvality fóra by bylo nejlepší, kdyby se tady začal aplikovat zákaz všeho spojeného s plus500 apod. ..protože jinak nevidím důvod, proč by tu třeba nemohli diskutovat i filantropové a modeláři..obě skupiny ví o obchodování zhruba tolik jako drtivá většina lidí od +500 a jejich diskuse o modrém mauriciu nebo spalovacích motorech vrtulníků by nebyla o nic víc mimo mísu..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

traderka1:

takze mnoho povyku pro nic, receno slovy klasika.
Pozice byla uzavrena a vedle toho napsan duvod proc, takze vse kristalove jasne.
Jinak u Plus500 urcite neobchodujes zadny burzovny nastroj, ale jenom jejich pseudoprodukt, takze proc se navic bat nejakeho dodani (to nehrozi ani u zadneho burzovniho brokera, ale chce si to precist smlouvu, kterou uzaviram).

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll:
Já smajlíky moc nevnímám. S odstupem je jasné, že problém byl popsán dost ledabyle a vlastně žádné řešení nevyžadoval, byl už od začátku vyřešen.
Filantropy asi myslíš filatelisty. Přece jen bych řekl, že tradeři na Plus 500 mají k tradingu blíž než filatelisté nebo modeláři.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Majkll: Možná bys měl do svého života taky pustit pár smajlíků, obrazně řečeno, víc nadhledu a méně arogance by neškodilo. Začínám a kávu jsem uzavřela(byla mi uzavřena) v plusu. Možná, že platforma Plus500 tu není oblíbená, není dostatečně "in" a nemá všechny možné složitosti, ale dá se na ní být celkem v pohodě v plusu, pokud má člověk plán, kterého se drží. Milý "Majkll", doufám, že jsi jistě zkušený trader, obchodující na "in" platformách, a hlavně,že tvůj profit je stabilně v plusu, jako můj na primitivní Plus500. Děkuji těm, kdo mi pomohli zachovat klid, příště nebudu panikařit a nechovali se arogantně. Ono totiž ti největší machři a skutečně velcí lidé, kteří něco dokázali, působí velmi skromně, nikoli arogantně a s trpělivostí pomáhají druhým, protože každý někdy začínal a nechápal třeba úplné triviálnosti a chtěl se zeptat. Krásně to popisuje kniha " Jeden metr od zlata" od Greg S.Reid, každý obchodník by ji měl číst. Přeji všem hodně úspěchů v obchodování, stálé zisky a úsměv a pohodu na tváři. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dobry den,

Chtěl bych se zeptat, jak je to s dodanim u Futures na Akciove Indexy? Je mi jasné, když (např. u zlata) koupím jeden kontratk a neprodám ho před LTD, tak musim zaplatit celou cenu kontraktu a mně bude doručeno 100 unci zlata. Ale co když nakoupim (např. ES) a neprodám ho do LTD co se stane? doplatim zbytek ceny a ,,dostanu´´ akcii ?

Předem se omlouvám, jestli jsem přispěvek vložil do špatné diskuze, lepší jsem nenašel a nenašel jsem nikde ani podobný dotaz.


Děkuji M_A_R_A

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

> mara

Mas to napsany v kazde specifikaci kontraktu.

Napr. ES: [ital]Cash Settlement. All open positions at close of last day of trading are settled in cash to the Special Opening Quotation (SOQ) on Friday a.m. of the S&P 500 Index.[/ital]

Mozna zajimave, pro trading nicmene uplne nepodstatne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...