Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Dvě nezbytné knihy, pokud se chcete věnovat mechanickým strategiím


Doporučené příspěvky

Uplně do hloubky jsem to skutečně nestudoval. Zatím jsem neměl důvod. Z několika metod co mám používám nejraději trendové.
Zde jsou mé vstupy umístěny do protipohybu v trendu. Je to dost silné místo nato, aby se dalo profitovat. Já tomu říkám metoda praku. Vstoupím v místě když je prak natažený, těsně před uvolněním kamínku.
Maxtone, všiml jsem si, že úspěšní a neúspěšní obchodníci se začínají rozcházet ve svých výsledcích v místě, kdy je několik obchodů ztrátových. Úspěšný ví, že když toto překoná a vydrží, pak opět bude profitovat a dosáhne nejvyšší hodnoty equity a neuspěšný začne obchodovat po nadvládou emocí a měnit obchodní metodu. To je zásadní rozdíl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krakra: přesně na tohle jsem se chtěl zeptat taky ...:)

Pánové zjišťuji, že já v obchodování opravdu stále hledám složitosti, když čtu takovéto příspěvky..:) Ale o tom to je, on by se jeden divil, kolik to udělá, když vám neustále spousta zaběhnutých obchodníků říká, že se dá obchodovat podle zahnutého koštěte, jen tu psychologii a emoce je potřeba mít v dobré formě ... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...