Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Sierra Chart a současná práce s několika různými datovými zdroji


Doporučené příspěvky

  • 4 months later...

Dekuji, konecne jsem nasel odpoved na to ktery sw pouzit, Ninja je pro me intuitivni, ale funkcnost rozhodla pro Sierru
jenom pro rekapitulaci jednu otazku pro me :
chapu spravne ze spustim TWS od Interactive - prihlasim se , pak dvakrat Sierru ( jednu pro IQFeed, druhou pro IB, samozrejme propojene podle navodu) a obchoduji primo ze Sierry B.
Aktualne provedene obchody se mi zobrazuji v TWS i v Sierre B ?
Jde mi o to do jake miry musim znat TWS (nelibi se mi, zoufaly), nedovedu si predstavit obchodovat z TWS
Ptal jsem se na to sice na seminari, ale radsi se dvakrat zeptam nez .....
Vrele diky
introus

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 8 months later...

zdravim petre,

sam takto dve kopie SCHh vyuzivam, ale zatim se mi nijak nepodarilo doladit odeslani prikazu do z SCH do TWS. totiz, kdyz zadam prikaz v SCH, do TWS se odesle nejdrive jen nakupni nebo prodejni prikaz. tzv. bracket orderes SL a PT se odeslou az ve chvili, kdy je vyplnen matersky prikaz. nenalezl jste cestu, jak je odeslat vsechny? pred casem jsem to resil i na foru sierry, ale bez uspechu. cili, kdyby vypadl proud ci internet v tu (ne)spravnou chvili kdy je v TWS zatim pouze BUY/SELL prikaz, tak je clovek v trhu bez ochrany. coz se mi uz stalo..

diky

tomas

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Co když ale "první" příkaz z nějakého důvodu selže a PT a SL se do trhu dostanou? Ten "první" nemůže být svázán OCO vazbou neboť jeho vyplněním by OCO zrušila ty další.

Kvůli ochraně by mělo smysl nějak poslat všechny 3 najednou a buď to musí umět správně vypárovat burza, nebo to se stejným nebezpečím může narazit mezi brokerem a burzou pokud by to uměl alespoň broker.

Takhle se prostě čeká na potvrzení prvního a OCO vazbou se k brokerovi pošlou alespoň ty dva další (PT+SL) pokud je burza či alespoň broker umí.

Ani burzy mnohdy neumí OCO a dokonce to umí jen málokterý broker a tam kde to ani broker neumí se i OCO s blbým zpožděním řeší na počitadle vlastním.

Např. IB by OCO vazbu u sebe umět měl ale burzy s Emini OCO nejspíše neumí.
Ale zda např. do IB lze v jednom balíku poslat několik pokynů a některé z nich ještě svázané OCO vazbou to tedy nevím. A i OCO vazba která není řešena přímo burzou může z principu selhat, takže je stejně potřeba mít nažhavenej drát;).

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Kvalitní příspěvek jen co je pravda. Nyní, ale právě řeším problém, který mi více komplikuje život se SC. V okně SC mě přeskakuje nepravidelně čas: jednou tam je např. 15:50:48 pak se mi čas vrátí na 15:50:24, aby za okamžik skočil 15:51 a s odečítáním času COUNT DOWN TIMERem to absolutně nekoresponduje. Když chci vstoupit na close jsem zmatený. Jestli to má nějakou souvislost s tím časovým posunem o 1vt. Kde je problém? V mém propojení SC s IB nebo to, že jsem nedávno dostal aktualizaci JAVA? Petře a jiní už jste se s tím někdy setkali?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dík Petře, třeba to ostatním pomůže. Nainstaloval jsem si 1.7.2012 JAVU nějakou inovovanou verzi podle upozornění, které jsem dostal od JAVY. Před chvílí jsem ji odinstaloval a nechal tam loňskou verzi. Vrátilo se mi to do normálu a vše funguje jak má včetně počítadla a času v SC.
:) Jirka

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 months later...
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.