Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Sierra Chart a současná práce s několika různými datovými zdroji

Doporučené příspěvky

Dekuji, konecne jsem nasel odpoved na to ktery sw pouzit, Ninja je pro me intuitivni, ale funkcnost rozhodla pro Sierru
jenom pro rekapitulaci jednu otazku pro me :
chapu spravne ze spustim TWS od Interactive - prihlasim se , pak dvakrat Sierru ( jednu pro IQFeed, druhou pro IB, samozrejme propojene podle navodu) a obchoduji primo ze Sierry B.
Aktualne provedene obchody se mi zobrazuji v TWS i v Sierre B ?
Jde mi o to do jake miry musim znat TWS (nelibi se mi, zoufaly), nedovedu si predstavit obchodovat z TWS
Ptal jsem se na to sice na seminari, ale radsi se dvakrat zeptam nez .....
Vrele diky
introus

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravim petre,

sam takto dve kopie SCHh vyuzivam, ale zatim se mi nijak nepodarilo doladit odeslani prikazu do z SCH do TWS. totiz, kdyz zadam prikaz v SCH, do TWS se odesle nejdrive jen nakupni nebo prodejni prikaz. tzv. bracket orderes SL a PT se odeslou az ve chvili, kdy je vyplnen matersky prikaz. nenalezl jste cestu, jak je odeslat vsechny? pred casem jsem to resil i na foru sierry, ale bez uspechu. cili, kdyby vypadl proud ci internet v tu (ne)spravnou chvili kdy je v TWS zatim pouze BUY/SELL prikaz, tak je clovek v trhu bez ochrany. coz se mi uz stalo..

diky

tomas

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tomáši toto se dá řešit jen tak, že OCO příkazy zadáte přímo v TWS. Sierra ani Ninja toto řešit neumí. P

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Co když ale "první" příkaz z nějakého důvodu selže a PT a SL se do trhu dostanou? Ten "první" nemůže být svázán OCO vazbou neboť jeho vyplněním by OCO zrušila ty další.

Kvůli ochraně by mělo smysl nějak poslat všechny 3 najednou a buď to musí umět správně vypárovat burza, nebo to se stejným nebezpečím může narazit mezi brokerem a burzou pokud by to uměl alespoň broker.

Takhle se prostě čeká na potvrzení prvního a OCO vazbou se k brokerovi pošlou alespoň ty dva další (PT+SL) pokud je burza či alespoň broker umí.

Ani burzy mnohdy neumí OCO a dokonce to umí jen málokterý broker a tam kde to ani broker neumí se i OCO s blbým zpožděním řeší na počitadle vlastním.

Např. IB by OCO vazbu u sebe umět měl ale burzy s Emini OCO nejspíše neumí.
Ale zda např. do IB lze v jednom balíku poslat několik pokynů a některé z nich ještě svázané OCO vazbou to tedy nevím. A i OCO vazba která není řešena přímo burzou může z principu selhat, takže je stejně potřeba mít nažhavenej drát;).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Kvalitní příspěvek jen co je pravda. Nyní, ale právě řeším problém, který mi více komplikuje život se SC. V okně SC mě přeskakuje nepravidelně čas: jednou tam je např. 15:50:48 pak se mi čas vrátí na 15:50:24, aby za okamžik skočil 15:51 a s odečítáním času COUNT DOWN TIMERem to absolutně nekoresponduje. Když chci vstoupit na close jsem zmatený. Jestli to má nějakou souvislost s tím časovým posunem o 1vt. Kde je problém? V mém propojení SC s IB nebo to, že jsem nedávno dostal aktualizaci JAVA? Petře a jiní už jste se s tím někdy setkali?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jirikdin, s tím jsem se nesetkal. Ale současně je pravda, že žádná odpočítadla nepoužívám, takže toto ani nesleduji.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dík Petře, třeba to ostatním pomůže. Nainstaloval jsem si 1.7.2012 JAVU nějakou inovovanou verzi podle upozornění, které jsem dostal od JAVY. Před chvílí jsem ji odinstaloval a nechal tam loňskou verzi. Vrátilo se mi to do normálu a vše funguje jak má včetně počítadla a času v SC.
:) Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
V pripade OCO prikazu se pri exekuci prikazu udela cancel na dalsi prikazy.
Mam dotaz, v pripade vycancelovani prikazu se udela cancel na dalsi prikazy nebo ne?
Dekuji Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.