Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ach ta disciplina, no mel jsem tam signal:) ,ale misto swingu spis sel trh do strany a tak jen mala domu=scalping no ale celkem +310 jo,jo snad jsem si to stesti nevybral :( , chtel bych novy mesic LIVE no zas mne strasi to rollovani, pred i po to miva zvlastni chovani a ja bych byl v p..... se psycho. jeden z poslednich screenu ;) at se dari

16987

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi klidek :) vsetko bude, aj zisky aj svestky, myslim ze je nas tu dost ale momentalne zrejme kazdy cumi do grafov.. ja uz dnes skoncil ale live vstup ziaden, do longu sa mi to nezdalo, tam som videl len 2 obchody typu "toto by som dal" a "toto tiez by som dal" ale samozrejme nie s realnymi peniazmi a do shortu som tam videl zatial vstupy:

16:56 na 732,6 podla volume grafu a
17:18 na 731,0 na 3min

necitim sa vsak zatial na to aby som siel proti EMAm z vyssieho timeframe (az na jeden typ obchodov co som tu dal nedavno screen ako ma vykopalo presne na tick), nie je to zatial sucastou planu takze len ako zaznam pre neskorsie vyhodnotenie a uvidime co z toho vylezie

cest

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no aspon niekto @Slavo, dival som sa na ten tvoj vstup, ja by som vahal ci sa neodrazi este trh od EMA 204, no po zbere sliviek (uz to nastaste konci) som nasiel dalsie dva vstupy do coho by som siel viz. obr. - klasika 0/v a ten druhy 17,46 este podporeny FLIPOM ;) maj sa nech sa dari

16990

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi: ty tvoje dnešní obrázky mě zaujaly, resp. popis situace kolem 16.40...vidím u tebe výborný progres! takhle je o trhu důležité přemýšlet..ne jen z pohledu toho, kde byla proražená linka trojúhelníku nebo kde se vytvořilo véčko na indikátoru, ale taky z tohohle fundamentálního pohledu nabídky/poptávky... super, jen tak dál.. za velkou snahu posunout se dál přidávám trošku inspirace k té situaci 16.40..je to jen velmi stručně pospáno..sám zapojuju do podobných situací ještě volume, celkový obrázek trhu atd.. majkll

16993

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to majkll:

diky, za ochotu a rozboru- kdybych mel takove chvilky log. uvazovani porad, ach jo, no snad se vyvinu- zatim to jsou jen vykriky do temna :) , ale dnes mi nelogicky trh daval logiku :) , nebo to byla nahoda , nevim. Jak jsem psal vyse a tvuj rozbor je to cemu rikam cit pro trh, nebo cteni tohoto chaosu. Jeste jednou dik za reakci.

at se ti dari (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...