Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak asi končim, došel jsem pozdějc z prace a nez jsem se zorietoval, tak jsem vyhodnotil situaci ze nez se plasit a urobit koniny, tak pojedu SIM. Jinak Majkll myslím aspoň dle mne podobný signál kterej stál pro mne zato byl v 16,13 short za cenu 670,2. No a tak jsem obchodoval v CHOPU je to trapne, je to SIM ale co vstup to PT. at se dari

17032

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]PetraSR: [/bold]
Již jsi někdy živě obchodovala? Emoce SIM a LIVe jsou o 100% někde jinde....

Zrovna zlatem bych nezačínal LIVE.

[bold]Rogi: [/bold]
Koukám, že obchoduješ převážně breaky, že?
Podle čeho jsi je studoval? Předpokládám, že Joe Ross, pokud si dobře pamatuju starší příspěvky.


[bold]Rogi: Majkl: [/bold]
Nějaké další doporučení na studium PA?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MixaJ:
taky JR a dalsi veci tady z diskuse, kurzu fin., test toho co tady nekdo nastrelil a nakonec mam z toho udelanej takovej hybrid , stotuznuji se s nazorem , sledovat trhy, poustet si replay (mimo jine v ponděli jsem si udelal 3 dny s rychlosti x4) no a asi to ma neco do sebe, nevim zda je to nahoda, nebo stesti no zacalo to jit jaksi samo- cas a ucet ukaze. :)
Spomnel jsem si kdyz jsem se ucil anglictinu, rikal jsem si za boha si to nemuzu zapamatovat, no nevzdal jsem to, prisel zlom zacal trochu rozumet a uz se domluvim. Nerikam ze vsemu rozumim to zdaleka ne, ale nestratim se. Gramatika mi nejde ani v rustine,cestine,slovencine a ani anglictine.
Hezkej vecer.
at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Rogi: [/bold]

Jjj, až když jsem najel na Replaye v NT7 a sledovani LIVE trhů, tak to začalo dávat smysl ;-)
Když je graf hotovej, vypadá to úplně jinak, než když se vykresluje.

Mnoho věcí jsem pochytil z diskuzí. Sem tam střípek zajímavé informace ve spoustě FLAME a OFF příspěvků :))


Jinak ad tvůj screen.
PT k EMA jsou docela zajímavé a vcelku funkční záležitosti (mám odzkoušeno). Ale v protitrendových signálech zatím si nejsem jist v kramflecích.

Osobně moje vstupy by byly
v cca
15:45 BUY LMT u EMA (Býci razantně prorazili LONG, předpokládal jsem korekci).
16:45 SEL LMT u EMA (SR úroveň s odrazem od EMA)
17:00 BUY LMT u EMA (neboť po FLIPu a medvědi nebyli 2x schopni jit níže)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

15,45 jsem jeste nebyl doma
16,45 jsem skusil Bobra -trh uz urazil poradny kus down- mala domů :)
17,00 vidis vstoupil jsem pred tebou ja jsem to videl DB s korekci po vyraznem down LIM nad swing
zas mala domu 100 usd kdyz uz jsem predtim mel + obchody (zatim nejsem psych. pripraven na velke zisky :)
verim tomu az se zadari a bude na uctu vic penez tak to necham po ziskovem obchodu cca + 200 a dalsim vstupu po dosazeni BE dat trhu prostor. jinak bych pri vstupu v 17,00 az by mi docvaklo ze jsem v chopu vystoupil aspon +20 nebo neco takovyho na pokriti nakladu a vstopil bych jak jsem naznacil to cg s DB.

zdarec

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Rogi: [/bold]
Zdá se mi, že jedeš na dost velký SL. Ale když ti ta strategie funguje ;-)

Zase na druhou stranu já se snažím predikovat možný směr trhu na SR úrovni a pokouším se vstupovat se slevou na dané SR s menším SL a vyšším PT.
Ty máš strategii na průrazu volatility (jestli jsem to dobře popsal), kde předpokládáš pohyb daným směrem po průrazu.

Tomuhle jsem bohužel nepřišel na chuť kvůli velkým SL.

Zase na druhou stranu kvůli časovému vytížení zvažuji otestovat a obchodovat SWINGové obchodování na vyšším TF.

BTW: teď vidím, že i Majkla to asi zaráží ;-)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...