Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

JiM36 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dillinger:
> Tak pád prozatím skončil, už jsem dnes nechtěl
> obchodovat, ale když jsem to viděl, tak jsem dal
> na TF limit long na 679,10, což sice nevyšlo, i
> tak jsem ale long za 681,10 s PT na 684,80. Než
> jsem to dopsal, PT vyplněn.
>
> "Každý svého štěstí strůjce"

každý výraznější pohyb má i své korekce, což byl podle mě i případ tvého vstupu ;) Jsme totiž opět na dnešním low!
Mohl bys aspoň trochu definovat, podle čeho ses rozhodoval jít na této úrovni long? Nebo to snad bylo jen náhodné lovení dna? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger:
Náhodně lovit dno bych rozhodně nezkoušel. V podstatě sis ale odpověděl sám - každý výraznější pohyb má své korekce. Pokud je za námi výrazný pohyb, výraznější korekce musí přijít. Poté je to jen o tom, najít tu správnou S/R úroveň, která korekci odstartuje. Na 679,10 je silná S/R, kde byla vzhledem k předchozímu pohybu velmi vysoká šance na korekci, s potenciálem minimálně na 681,90 pro 1 část pozice, navíc by mi stačil SL 50,- USD. Když nevyšel limit, vstoupil jsem na prvním 123 low u této S/R.
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak konečně mám čas na psaní, chvíli trvalo než jsme uvařili a snědli s mou milou to jehňátko ;) Vezmu to od TF: Po uzavření včerejšího vstupu jsem zvolil přecijen ještě jeden, a to pro změnu opět short :D Počkal jsem si až ta korekce dozní a vstoupil na 694,5 (18:24) po srovnání EMAček na RB15 a hlavně taky 1min grafu! RRR zhruba 1:7 fixně, potenciál vstupu byl ještě o 2 body níž.

17006

17007

Link to comment
Sdílet pomocí služby

klucíííí( jako pajus, Majkll,berry,PavelK,Jim 36 a administrator Michal když to nezmaže) a Petra SR, díky za gratulace, kdyby to šlo tak Vás pozvu na grilovačku a dobrou slivovicu (na koštu jsem mimo jiné dostal za ni diplom z 250 zůčastněných vzorků). Toho burčáku z Čejkovic jsem vypil 1,3 litrů žena 2 deci a je mi fajn. No o vikendu zas do traiding prace, pěkné bylo jak někdo napsal, poznatek z Williemsova semináře trading není jen obchodování cca 15,30- 22,00 (to je jen zlomek co musí člověk obětovat) důležité je i to co obětuje po tomto čase. S promile rád filozofuji :) , PetroSR jak Ti to jde? (dík za psycho podporu) Jinak Majklle já bych to řešil asi tak, ten tvůj screen, viz můj screen :) dobrou noc !!! at se dari

17008

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi:
já ti v tom zápalu nestihl popřát, sorry!!Ať se ti při live daří a máš z toho víc radosti jak starostí ;)
Čejkovice, snad nebydlíš poblíž těch u Velkých Bílovic?! Tam to mám moooc rád, letos jsme se na kolech po vinicích opět s bandou vyřádili! :D Ale nebudu odbíhat od tématu, ikdyž i tohle k životnímu stylu tradera patří...nebo aspoň podle mých představ :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...