Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Obchodování není o kompromisech


Doporučené příspěvky

To Vladok
Tradingu se venuji tri roky, nedavno jsem zacal live.
Obchodoval jsem hodne intenzivne 6 tydnu (udelal jsem 276 obchodu) zvedl pocatecni kapital o 200%.
Pak jsem zacal resit existencni problemy s partnerkou, ktera me celou tu dobu videla jen u monitoru-s tim ze na me na me nesmi promluvit.
Vlozil jsem vsechen kapital do jedineho obchodu, nezadal sl, pouze pt na hodnote 100% a vypnul pocitac.
Bud a nebo...
Dopadlo to jak muselo, nemam ucet, ani zenskou, ale obrovskou zkusenost.
Tento servr ctu pravodelne a jsem stastnej za tyto clanky a pokud bych se jich ridil...
PS: jak vidis-hvezdicky nehonim.
Chapu tvuj prispevek s tim ze jedinej spravnej pristup je ten korektivni a nelze jen slepe verit, nebo z principu kritizovat.
Ale prave proto mam tento server radsi nez ostatni, neni to prehrsel clanku o "nicem" je jich poskromnu, jsou dobre pripravene a vetsinou maji KOULE.
A snad i proto tolik pozitivnich ohlasu.
Uz jako dite na brigade v McD me na prvnim mngr kurzu ucili ze vliv = se duvera+respekt a oboje si ziskam nejsnaze tim ze ukazu ze stejnou vec dokazu udelat lepe, pak ma ma kritika vdecne posluchace.
Pokud to tak neni, je to jen barveni si peri na ucet uspesnejsich.
Neber to prosim jako kritiku, sam jsem v tomto oboru jeste nic kloudneho nedokazal, ale jen jako nezaujaty nekoho kdo si vazi lidi kteri dokazi vic nez ja a daji si cas a praci aby se o to podelili.

S pokorou addelon.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 30
  • Vytvořeno
  • Poslední

×
×
  • Vytvořit...