Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
michal-administrator

Mirus Futures - Zen-Fire II

Doporučené příspěvky

Tak jsem si včera otevřel účet u Dormana a dnes mi psal AJ , že všechny účty, včetně převodu peněz budou dělat hromadně 21.1 a do 23.1 pošlou nové přihlašovací údaje. Tak snad už to potom půjde jak má.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
No mna byt tiez zaujimalo kedy dostanem prihlasovacie udaje ku Continuum. Dorman ucet mam (ten som nemenil) a registraciu na Continuum som poslal pred dvoma dnami. Ale ziadna odozva z Mirus (ani support na mail neodpoveda). Iba z NinjaTrader dosiel mail ze:

Continuum License Key Conversion Request
....
Hello,
Your conversion request has been received and processed.
....
Important Note: NinjaTrader does not have access to your private account information, for example username and password, and your broker will send this sensitive information in a separate email.
....

Tak akoze licencia zo Zenfire na Continuum zmenena ale samozrejme prihlasovanie zo zenfire nefunguje. Mirus by mal poslat nieco ako novy login/heslo, ze?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den ,
jen pokrocily zacatecnik , papertradoval jsem na NT a pripojeni zen-fire. Jelikoz toto spojeni ma vypadek ,
rad bych se dovedel , kde muzu pristupovat na real data , zajimame me NQ a YM. Vim ze tato otazka zde nepatri .
Ale radeji se blbe zeptat nez tapat .

S pozdravem
Sikora Jiri

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den.
Také jsem poslal Mirusu asi ve středu požadavek na přechod ze Zenfire na Continuum a dnes(v pátek asi 15min před zavřením trhů) mi dorazil mail,kde bylo uvedeno uživatelské jméno a heslo pro přihlášení ke Continuum. Ještě bylo třeba stáhnout NT7 ver.21 což jsem již provedl během týdne a dále zaslat na Ninjatrader požadavek na převod licenčního klíče.To jsem učinil a asi za minutu přišel nejprve generovaný mail z Ninjatrader , že požadavek berou na vědomí a asi za další minutu, že je to provedeno.Poté jsem restartoval NT a vytvořil nové připojení a zkusil se přihlásit.To proběhlo bez potíží a data se zdála běžet normálně , ale nemohl jsem to testovat víc než pár minut ,neboť trhy zavřely.Uvidíme v pondělí, jak se budou mývalografy chovat.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim,
Mohl by mi zde někdo potvrdit, zda budou data přes continuum zdarma? AJ mi psal, že veškeré poplatky by měli být stejné jako v případě NT + zen-fire a TF by mělo být možné obchodovat již brzy, tak bych rád věděl, zda to platí... díky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim. clovek si vezme mesic volno a pak hledi co se to deje :S Jak to bude teda s námi co nepresli nikam od MF/ZF/RCG ? prehodi nas do Dormanu, a co dál? vse bude pri starém? poplatky? data od koho potom a free? :S jsem zmaten, jak to vsechno ctu :/
V rychlosti jsem se dival a jsem zamotany v tom :/
Ninju mam vlastni, jedu a chci porad jet TF(ICE), FDAX (EUREX).
na Continuum TF nejde
na CQG poplatek za Eurex 25eu/mes.( jsem zvykly to mit zdarma ;) :/
na Rithmic to vypada slusne i mensí poplatky nez u CQG. Psali ze Eurex do mesice budou mít, ale nevi jestli se za data bude neco platit.

jak to tedy resite pls.? ( free data na us akc.indexy i na TF i EUREX)

děkuju za rady...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím tiěž. Dnes jsem psal do Mirusu ,neboť mi nejdou data pro Eurex trhy a ptal se, zda budou free či zpoplatněny.Dle jejich vyjádření data budou přidány, ale kdy to neupřesnili ,neb na tom pracují a o poplatcích se také nezmínili, takže kdoví. Jinak připojení přes Continuum pracuje normálně ( ZKOUŠENO NQ,YM,ZN,6A,6B ZATÍM BEZ NĚJAKÉHO VÝPADKU ).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.