Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

Zdravím,
máte někdo zkušenost jaké je omezení Ninjatrader direct
(free versze s CQG) od AMP v live? konkrétně mi jde o chart trader a DOM, od Mirusu jsem mohl s jejich "free" ninjou live obchodovat z grafu (chart trader), nezkoušel jsem v DOM ale tuším že u AMP chart trader nejede...
Díky,
T.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ludekM Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Robsol,
>
> můžeš napsat jak to probíhalo, mám na mysli převod
> peněz (já u RCG , ale AMP chce asi Dorman, tedy
> nový účet? ). To jsi při výběru zadal číslo nového
> účtu u AMP a Mirus to poslal nebo přes výběr domů
> nebo ještě jinak? Případně další okolnosti.
>
> Díky L.

Postup je relativně jednoduchý. Popíšu vcelku universální postup změny brokera pro všechny co znám :-).

1) ze stránek nového brokera si otevřete nový účet v tomto případě ze stránek AMP
2) průvodce vás provede vyplněním všech potřebných smluvních dokumentů - vše je to elektronicky
3) po vyplnění a POZOR!!! odsouhlasení ze strany brokera (většinou pošlou mail, že je vše OK) si vyplníte formulář pro transfer stávajících prostředků k novému brokerovi (formulář získáte opět na stránkách nového brokera)
4) vyplněný formulář zašlete na konkrétní mail adresu (poskytne nový broker) nového brokera a ten se postará o zbytek.

Transfer by měl proběhnout nejdéle do 3 prac. dnů.

AMP má vlastní clearingovou společnost proto je nutná změna i clearingu viz. postup výše.

Snad to někomu pomůže :-)




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mirus mi napsal že nabízí připojení na Continuum - do dnes jsem o tomto poskytovateli dat neslyšel..ale vygoogloval jsem že se jedná o divizi CQG - takže by to měli být kvalitní data - chtěl bych je zkusit ale mám clearing přes RCG a Mirus píše že musím změnit clearing na Dorman pokud chci ty Continuum data"... If your account is with RCG, you can open a separate account with Dorman to access Continuum"..nevíte jak provést změnu clearingu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to vyzera ze ten Mirus to dokopy tak skoro neda. Je mi to luto ale nevidim to inak ako od nich vypadnut. 3 roky ziaden problem ale to co sa deje teraz tak to je megapruser.
Takze, je iny broker kde dostanem ninjatrader s historickym datami (staci 1min) zadarmo + web platformu k tomu (nieco ako betazenfire web trader a neskor mirus web trader)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám rovněž clearing přes RCG, ale měnit ho na Dorman kvůli připojení na Continuum mi za těchto podmínek www.mirusfutures.com/support/continuum_conversion nepřijde výhodné. Zhruba jsem tomu porozuměl tak, že uvedené nemalé poplatky Mirus uhradí za leden a únor v případě realizace alespoň pěti obchodů týdně. Pak je to na nás. Čili z toho asi opravdu vyplývá přechod např. k AMP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obrátil jsem se přímo na RCG, k převedu k nim stačí vyplnit jeden dokument, snad to někomu pomůže:

All prior commissions, margins, clearing and exchange fees will be matched. We do not have inactivity fees, however to continue using NT you will have to subscribe to Kinetick Data for $55.00 a month. We will be crediting that back to you and charging you $0 commissions for the remainder of the month.

You can absolutely use CQG as order routing for NT, however it would require a kinetic subscription ($55/month and I will credit you for this).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pharmaceutical Napsal:
-------------------------------------------------------
> Obrátil jsem se přímo na RCG, k převedu k nim
> stačí vyplnit jeden dokument, snad to někomu
> pomůže:
>
> All prior commissions, margins, clearing and
> exchange fees will be matched. We do not have
> inactivity fees, however to continue using NT you
> will have to subscribe to Kinetick Data for $55.00
> a month. We will be crediting that back to you and
> charging you $0 commissions for the remainder of
> the month.
>
> You can absolutely use CQG as order routing for
> NT, however it would require a kinetic
> subscription ($55/month and I will credit you for
> this).
>


Ten přechod na Dorman je tedy takto jednoduchý? Zkoušel jsi to už?
Je to rychlejší než založit nový account u AMP?
Pokud se rozhodnu přejím k AMP, musím si peníze poslat do ČR nebo můžu převádět rovnou do od RCG k novému brokerovi? (předem za díky za odpovědi všem, kdo to čtou)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Abych to napsal jasně, já měl Mirus broker/RCG clearing, ale obrátil jsem se na RCG jako brokera, tudíž RCG broker/RCG clearing, který mi řekl, že budu mít stejné podmínky jako u Mirusu, ale že si musím zaplatit data, které mi odečtou z poplatků. viz. příspěvek výše. Ta možnost existuje a možná někomu pomůže.

Nicméně, tohle řešení mi až tak nevyhovuje, proto jsem otevřel účet u AMP, který bude nabízet Rithmic data ve spojení s NT za nízký poplatek, avšak je potřeba počkat na NT R19(snad koncem týdne), která toto bude podporovat viz. příspěvek ve vláknu o AMP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...